Sayfa 383/953 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Hangi kademelerde milyon Lot alım var paylaşabilir misiniz benim gibi göremeyen faniler için.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Kusura bakmayın dışarı erken çıktım şimdi gördüm. Seans sırasında sorarsanız paylaşırım.
    Bugün 75te 11 mln 76'da 12 mln lot alıcı vardı bütün gün. Tabi hepsine yakını şişirme amaçlı.
    Nitekim, 77'de de 13 mln lot varken alışı silip az bir lotla düşürdüler kademeyi. (YKB yaptı)
    Amaçlarını çözemedim henüz ama ne mal topluyor ne birşey.
    Bugün 10 mln lot verdi YKB. Alanlar çok karışık mnemli miktarı da KY.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

4. Tesekur ederim arkadaslar sagolun paylasimlar icin

5.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    1. Senden icazet alacak değilim.
    2- Sandığından uzun zamandır bu tahtadayım.

Arkadaşlar burada amacım kağıdı kötülemek filan değil. Ben neden herşey yükselirken düştüğünü sorguluyorum.
    Hayatta olmaz dediğin neler oluyor. Beni bilenler bilir, TUDDF'ta 4-5 sene bekledim. Hep baskı hep baskı, canından bezdirdi herkesi.
    Sonunda akla gelmeyen oldu: Kağıt borsadan çıktı.
    Kimin aklına gelirdi? Aşağılık adamlar bilerek fiyatı düşürmüşler.
    TSKB de bu baskıyı yiyorsa bunun altında birşey aramak tabiki benim için en doğrusu.
    Belki İşbankası'nın hazineye devri, belki bedelli, belki batan büyük bir kredi, ne bileyim işte. Ama var birşey..
    İş bankasi hazineye vereceğine tskb deki payını ya satıp cebe koyarsa ne yapcan bundan hiç bahsetmiyon.

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    İş bankasi hazineye vereceğine tskb deki payını ya satıp cebe koyarsa ne yapcan bundan hiç bahsetmiyon.
    Sizin ne demek istediğinizi anlamadım. İş Bankası'nın zaten komple hazineye devri söz konusu olan. TSKB onun iştiraki zaten.
    TSKB'yi satmak? Keşke öyle bir şey olsa. Hepimizihya olurduk. Bkz. Denizbank.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

7.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Sizin ne demek istediğinizi anlamadım. İş Bankası'nın zaten komple hazineye devri söz konusu olan. TSKB onun iştiraki zaten.
    TSKB'yi satmak? Keşke öyle bir şey olsa. Hepimizihya olurduk. Bkz. Denizbank.
    Sayın dentist burada iş bankasının devri söz konusu değildir. CHP ye ait olan % 28 dilim. Ben öyle biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Ytd...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Sayın dentist burada iş bankasının devri söz konusu değildir. CHP ye ait olan % 28 dilim. Ben öyle biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Ytd...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İş bankası %28 devri dogru madem bukadar aktarilacaksa degeri daha yuksekmi olmali istiraklerin yoksa düşükmü yada elinden cikararak küçülmekmi daha iyi ne kadar az okadar az gider hazineye olamazmı

Sayfa 383/953 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •