Sayfa 383/538 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Ne doymaz adamlar varmış,kesin içerden haber aldılar şirket batmış.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ne yapmaya çalışıyor

3. Seans sonuna gorecez derdi yukarımi yoksa daha da aşağımi gidecek...sanki birileri 6 aşağısını hazmedemedi...kismet..y.t.d...

4. Bunlar şirketi büyütmeye değil küçültmeye çalışıyor...en iyisi dükkanı kapatıp gitsinler...millet zirve yapıp duser bunlarsa ac gözlülük peşinde...7 üzerinden pazarladılar...Onlarinda tuzakları buzulur ınsaallah...y.t.d...

5. Biz izmir'li leri daha sosyal ve paylaşımcı insanlar olarak tanıdık. Maalesef öyle değilmiş, sadece bu hisseye bakarak söylemiyorum. Elimde bir tane daha izmir şirketi var (btcim) orada da her türlü flipot var. Milleti dökmek için atmadıkları takla kalmadı. Artık bende güvenleri o kadar azaldıki daha sonraları izmir şirketlerinin yanina yanaşmayacam. Sabrın sonu selamet.

6. Böyle bir günde fena kapatmadı,ortaklar.tepki vermesi önemli .ikili dip yapmışta olabilir teknik anlamda teknikçi arkadaşlar daha iyi bilir..bana kalırsa iyi bir artış yaşanmayacak,böyle gider ise.bedelsiz sonrası yükseliş için ümidim daha fazla.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sanırım o btcim in ortaklarından birisi bu şirketinde ortagi

8.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Sanırım o btcim in ortaklarından birisi bu şirketinde ortagi
    Maalesef öyle. Soyadı ünal olan. Btcim i çok önceden almıştım. Sonradan öğrendim, yoksa bulaşmazdım.

Sayfa 383/538 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •