Onemli Gunler Banner
Sayfa 384/996 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. https://twitter.com/ugurses/status/1345296070096596993 halkın yüzde 31 i aşı olmayacağını belirtmiş, günde 1.5 milyon kişi miydi? halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Emekli veya yakını emekli arkadaşlar , şubat ayında maaş aldığım bankayı değiştireceğim. Promasyonu yüksek , eft - havale ücretsiz en iyi banka hangisidir ? Tecrübe edenlerden tavsiye almak istiyorum.
    İş bankası ve deniz diye biliyorum. Zaten ücret almamayı birinci şart olarak söyleyin. Ben yinede kamu bankalarından şaşmamanı öneririm.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    https://twitter.com/ugurses/status/1345296070096596993 halkın yüzde 31 i aşı olmayacağını belirtmiş, günde 1.5 milyon kişi miydi? halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz.
    Yok bunu cahillik olarak düşünmeyin
    Geçen birileri yazmıştı.
    Madem bu aşı çok faydalı halka örnek olsun diye öncelikli olarak sağlık çalışanlarına değil aşıyı savunan siyasetçi gazeteci bilim adamı işadamı kim varsa onlara vurun sonra öncelşkli olmak isteyenlere vurun sıkıntı yoksa herkese zorunlu tutun.
    Ben şu anda olmayacağım annemwde vurdurmayacağım
    Bende ve annemde 3 er adatbraporlu kronşk rahatsızlık car ve daha kronik rahatsızlığı olanlarda ne gibi yan etkisi var diye ( hatta sağlamlarda bile yan etkisi bilinmiyor) elde tek bulgu araştırma yokken önce sağlıkçılara sonra kronik rahatsızlığı olanların vücuduna virüs zekretmek bence çok akıllıca değil gibi. Ben 3 ay bekleyeceğim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yok bunu cahillik olarak düşünmeyin
    Geçen birileri yazmıştı.
    Madem bu aşı çok faydalı halka örnek olsun diye öncelikli olarak sağlık çalışanlarına değil aşıyı savunan siyasetçi gazeteci bilim adamı işadamı kim varsa onlara vurun sonra öncelşkli olmak isteyenlere vurun sıkıntı yoksa herkese zorunlu tutun.
    Ben şu anda olmayacağım annemwde vurdurmayacağım
    Bende ve annemde 3 er adatbraporlu kronşk rahatsızlık car ve daha kronik rahatsızlığı olanlarda ne gibi yan etkisi var diye ( hatta sağlamlarda bile yan etkisi bilinmiyor) elde tek bulgu araştırma yokken önce sağlıkçılara sonra kronik rahatsızlığı olanların vücuduna virüs zekretmek bence çok akıllıca değil gibi. Ben 3 ay bekleyeceğim.
    Milli aşı dışında vurulmam seçeneği %30 almış. Şimdi ülkemizde icat edilen ilaç yoksa bunca yıldır bu vatandaşlar ilaç diye ne kullanıyorlardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Iş bankasımı, aman uzak durun, aynı şubendeki başka hesaba transferden para alıyordu.

Apartman aidatını bu nedenlen, yöneticiye elden veriyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ha milli aşıdan başka olmam diyenler için bir şey yazmaya hiç gerek yok. Milli aşı yapan kurumumuz kapatılırken sus yıllardır kızamıktan su çiçeğine zatüreden gribe kuduzdan karma aşıya akla gelecek her aşıyı yurt dışından vurdur. Şimdi milli aşı bekle. Gelir inşallah

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Iş bankasımı, aman uzak durun, aynı şubendeki başka hesaba transferden para alıyordu.

Apartman aidatını bu nedenlen, yöneticiye elden veriyorum.
    Emekli maaşını taşırken konuşacaksın. Yoksa hepsi alır

8.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Tum forumdaslarin yeni yilini cani gonulden kutlarim.
    Sn Tinaz, kafam biraz karisti ve yardimina ihtiyacim var. Bir tasla uc bes ve fazlasi kus vurmak icin global hisselerde surf yapiyordum. Sizi oralarin hisselerinden premier gold mines, Montage gold mines, ve Mandalay resources bana cok cazip geliyor. Rasyolarina baktigimda bu hisseler mevcut yandas hisselerle kiyaslandiginda 1.sinin fiyati su anki fiyatinin 60kati, 2.sinin fiyati 50 kati ve3.sunun fiyati da40 kati olmasi gerekiyor. Yahu kafayi yiyecem. Birde sen incelermisin? Simdiden tesekkurler.
    Hocanim,

Ilk firsatta bakarim.

Bu arada siz de, TSX'de ki bu iki hisseye bir bakin.

NSR.TO

https://www.stockwatch.com/Quote/Detail?C:NSR

CVX.V

https://www.stockwatch.com/Quote/Detail?C:CVX

Sevgili Loner Hocam, siz de takipte olun..

Sayfa 384/996 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •