Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Nihayet; AKP tehditi dururken, muhalefete saldırmanın stratejik bir hata olduğunu kabul eden birileri çıkmış, hayret.

https://www.veryansintv.com/kemalizm-milli-siyasettir

Bizim...Türk tipi sosyalistler....Atatürkçüleri bile beğenmezler.

Yanlış mıdır ideolojileri, değil elbette teoride, ütopik olarak.

Gerçek ise, Türk toplumunun tabanı merkez ve merkez sağdır, ancak uzun süreli bir eğitim ve aydınlanma süreci ile bu değişebilir.

Bunu sağlamak için de iktidar olmak gerekir, iktidar olmak için de siyaset oyununu kurallarına uygun oynamak gerekir.

Sonra da Çin gibi, onları kendi oyunlarında, onların kurallarıyla yenmek gerekir.

Sen otur bir bak önce, ülke ne durumda, ekonomi ne durumda, ordu ne durumda, yargı ne durumda, bürokrasi, akademi dünyası ne durumda, durum tespiti yap.

Sonra, tehlikeleri ortaya koy, tehlikelerin farkında mısın?

Sonra bu tehlikelere karşı onları karşılayacak imkanların ne kalmış elinde, hatta var mıdır, onu bir yaz, A B C diye, varsa, yazabiliyorsan.

Sonra da otur karar ver. Batının da hedefiyiz, batıdan kopup yalnız kaldığımız için hali hazırda doğunun da, yalpalayıp duruyoruz.

Kısa orta uzun vade hedef belirle, önce bir dur nefes al, soluklan, toparlan, kalp krizi geçirip kuyruğu titretmek üzeresin üstün başın perperişan, hala oraya buraya bağırıp çağırıyorsun, herkese dayılanıyorsun, kriz geçirip felç kalırsan ne yapacaksın.

Bi saçmalamayın artık yaw, iktidardan çok muhalefeti eleştirmek nedir yaw, gelsinler bi iktidara, o parti tabanları kalibre eder onları, korkulan hiç bir şey olmaz, siyaset deniyor buna, yalan falan söyleniyor, bol keseden atıp tutuluyor, raconu böyle, yapacak bir şey yok..

2. 9.85 vurdu çekti.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. 09:00 sonrası önemli.. Piyasa tam açılsın, akşam ki zirve gelebilir…

Üzerine birde TL de kredi gevşemesi, indir faizi…

Kimse müdahale beklemesin...Amaç kısa zamanda çift haneye çıkmak...Nedenleri farklı olabilir ama amaç bence en kısa zamanda çift haneyi taban yapacak bir şerro istiyorlar...

Bekleyip göreceğiz....

5. Ya kimse işte dolar artıyor hepimiz fakirleşiyoruz demesin dolar artışından çok ciddi kar sağlayan ama güce sahip bir kesim var ve onların istediği oluyor. Birde ekonomik olumsuzluklar içinde zora düşen milletin TL ile satılan malına ucuzdan konarsın ne güzel. Yarın iktidar değiştirir, politikalar değişir, global konjonktür değişir vb. toparlanma başlayınca bu mallar para eder o zaman satar bir de buradan voleyi vurursun. Ülkede servet,zenginlik el değiştiriyor ve transfer ediliyor.

Kabine toplantısı bugün Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilecek. Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı açıklama yapacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Eğer akşam 10 büyükelçi deport edilirse akp nin sonu gelir

Halkbank, kurumsal kredi faizlerini 200 baz puan düşürdü.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 384/1002 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •