Sayfa 385/992 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Yine Dolar almış olabilirmi Sayın Bahçeli.bakarsın doları satar 7.5 civarında dolar geriye gelir o zaman alıştık sayın bahçelinin dolar alıp satmasına. 4.7 den alıp 7.2 den sattığı günleri unutmadık.
    şimdi değil de belki daha önceden almış olabilir.
    kim ne zaman almış niye almış ve niye satmış diye sorgulamak bize düşmez ama
    Biraz beyin cimlastıği yapacak olursak,
    Dolları 7 den bozdurduktan sonra 5.30 lu rakkamlar görülmüştü. belki 5.50 den yerine Koymuştur. bilemeyiz.
    eğer olasılık bu yöndeyse şöyle bir matematiksel senaryo cizilebilir.
    A= 7.20-4.70
    B= 2.5
    C= 5.50+B
    Sonuç zannedersem 8 li rakkamlara tekabül ediyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Goalı da gelmedi

3.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Ağzı olan konuşuyor IMF IMF tuvalete giderken bile izin almak zorunda kalacaksın , ihalelerin şeffaf olacakmış da ..... kim istiyor şeffaf olmasını , ihalelere fesatlık girsinde İMF den borç almayalım , çok meraklısyda da adamlar bekliyor git kredi al.Osmanlıyı batıran İMF gibi kapütülasyonlardır.Özgürlükler elinden alınmış kukla gibi şunu yapacan bunu yapacan.İster İMF olsun ister banka olsun mecbur kalmadıkça kredi almayacaksın.hevesleniyorsun banka kredisiyle bir araba alıyorsun iki araba parası bankaya geri ödüyorsun.Bir anlık heves sana iki arabaya patlıyor.Aynı İMF li günleride biliriz biz.stanb by cılar gelirdi.yağdanlıklar etrafında dolaşır.Şunu yapacaksın bunu yapacaksın.Gelelim ihaleye fesatlık varsa sen onunla uğraş kanunlar var hukuk var çalıştır fesatlığı yok et.İMF esarettir.Elbette bunu isteyenler olacak.neden Türkiyenin İMF den borç almasını istiyorlar onlara sorun onlar içinlerindeki gizli cevabı söylemezler.Onların amacı başka....
    Heralde öyle olacak sen ne sanıyorsun dert imf nın ne yapacagımı bizi bu duruma düşürenmi. Vali 2 milyonluk a8 e binmeyi versın diğeri cıkıp benım validen neyim eksık rektörüm banada a8 demesın.

2000 yılında fed faizi %6 idi.

Suan %.0.25 bizi bu durums getiren muhtac edenlere lafın nedir. Batmıs adama para versen sende tuvalete kdr takip edersın. Boş yapma

4. Şu nikkeyi amma istikrarlı.
    Cumadan beri habire -%2.84 gösteriyor invest.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Seans açıkken bari viopla ilgili yazın ... Bırakın şu siyaseti ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Kardemir tavana mı gidiyor ne. Filyos limani ile ilgili bir şey mi var acaba?
    Orada genelde insanlar 2-3 kademeye oynuyor. İş yatırım toplu almış, şimdi satıyor gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    şimdi değil de belki daha önceden almış olabilir.
    kim ne zaman almış niye almış ve niye satmış diye sorgulamak bize düşmez ama
    Biraz beyin cimlastıği yapacak olursak,
    Dolları 7 den bozdurduktan sonra 5.30 lu rakkamlar görülmüştü. belki 5.50 den yerine Koymuştur. bilemeyiz.
    eğer olasılık bu yöndeyse şöyle bir matematiksel senaryo cizilebilir.
    A= 7.20-4.70
    B= 2.5
    C= 5.50+B
    Sonuç zannedersem 8 li rakkamlara tekabül ediyor
    Ben zaten Sayın bahçelinin dolar aldı demedim almış olabilrmi dedim. Tabiki bilemeyiz. Neden dedim hatırlarsanız doları satarken 7. küsürlere birde kahramanlık yapmış gibi davranıyorlardı. sonra dolar 5 bin lere geriledi.

8. Merak etmeyin reisiniz size yutturur ımf yie fon der. Büyüyen türkiyede yer almak istediklerini söylediler. Bizde şartlarımızı kabul ederse neden olmasın dedık der.

Sonrada gelir buraya cıgırtkanlk yaparsnz reisimiz parayı aldı. Ama bizim dediğimz oldu reisimz diz çökmez çöktürr falan filann alıskınz aldımı parayı görürüz sizi

Sayfa 385/992 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •