Sayfa 386/863 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. valla son 2 senede 5 kat vermiş yine versin seve seve taşırım no problem
    ytd deli saçmasıdır

2.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Adetim değil bazı ********ler gibi sattığım terkettiğim kağıtlar ile ilgili tekrar gelip yorum yapmak , sana da tavsiyem forumu geyik muhabbetleri ile seviye düşürme ,
    eyvallah dostum yazmadım yazmadım ama bugünlerde bunada ihtiyacımız var ne yaparsın ayrıca farkında isen teknik olarak yazdığım herseferinde hissenin hareketlerini görmüşssündür yani aslında geyik altında çok ama çok şeyler yazıyorum tabi anlayana
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Sorun hissede değil. (Bilanço vs değil) Şirketin hissede olmasında bence!
    bı yerde oda iyi sabredebilene..neticede şirket hıssede ise para kazanmak ıster...

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    valla son 2 senede 5 kat vermiş yine versin seve seve taşırım no problem
    İki senede 5 kat vermemiş. Son 1 yılda vermiş. Ancak önceki sene 8 lerden 3 kerede dusurmusler.
    Sizin hesabınıza göre iki senede 2,5 kat vermiş..
    Peki ederi bu mu asla.
    Neden girmiyor. Neyi bekliyor. 4 aydır hazmediyor. Maden suyu bile içti. Yoksa bedelsiz birşey mi verecek? Yoksa temettü mu dağıtacak.
    Yok yok hiçbirine gerek yok. Yeterki yakasını bıraksın..?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    İki senede 5 kat vermemiş. Son 1 yılda vermiş. Ancak önceki sene 8 lerden 3 kerede dusurmusler.
    Sizin hesabınıza göre iki senede 2,5 kat vermiş...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    allah bereket versin dostum daha ne olacak bu performans bana yeterde artar
    işin şakası ben ana lot hariç hep trade yaparım benim maliyet şu an tek akamlara yaklaştı o yüzdn sorun etmiyorum ayrıca şöyle bir durum var şirket şu rasyoları bozmasın eninde sonunda gider yeterki temeli sağlam olsun algyo yıllrca 20 de basklıadılar ne oldu 100 uçtu durdo yıllarca 3 lerde baskılandı ben oraya yazdığımda kuş uçmaz kervan geçmezdi ve 20 olacak diye yazdım isterseniz bakabilirsiniz şimdi 22 tire 2 idi yazdığımda bakabilirisniz en son 10 ları gördü bunun gibi emin olun çok örnek verebilirim
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    eyvallah dostum yazmadım yazmadım ama bugünlerde bunada ihtiyacımız var ne yaparsın ayrıca farkında isen teknik olarak yazdığım herseferinde hissenin hareketlerini görmüşssündür yani aslında geyik altında çok ama çok şeyler yazıyorum tabi anlayana
    Kusura bakma ama, gerçekten yazdıkların geyik muhabbetinden başka birşey değil , belki iyi bir trader da olabilirsin bilmiyorum tanımıyorum seni , bu hisse gün içinde + 10 yapıp aynı gün içinde -10 ları çok yaptığı için tam bir trader hissesi bunu herkes biliyor zaten , teknik temelde bizim işimiz onun için buralara kadar taşıdık , bundan sonrada taş çatlasın 30 olur , üstü artık bencede manipülasyon ,

7. celha tknosa tmpol ditas son 6 içinde yadıklarım biraz eskiden denizbank blcyt bera neyse uzun lafın kısası krep boşuna yazmaz ve boşuna beklemez )
    ytd deli saçmasıdır

8. dmsas alkim sasa valla daha çok sayamadığım hisse var neyse herkese hayırlı kazançlar herkes bildiğini yapsın
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 386/863 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •