Sayfa 388/948 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by deseitri Yazıyı Oku
    Şirketin en büyük sorunu bilançolarda karlılığın düşük olması, hatta geçmiş dönemlerde zarar yazması. Bu pazarlama şirketi mevzusu önemli bir mevzu. İleride pazarlama şirketi ile birleşme yaşanır umarım. Şirket kritik bir eşikten geçiyor. Hedefledikleri ciro yolunda ya halka açık büyük bir şirket gibi davranacaklar ya da eskisi gibi kendi çapında aile şirketi kıvamında devam edecekler. Biz ikinci ihtimale yatırım yaptık. Zaman gösterecek.
    Dostum ikinci ihtimal derken korkuttun beni

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Dostum ikinci ihtimal derken korkuttun beni

Yanlış olmuş , sen diyince baktım görünce ben de korktum bir an

3.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    MEÇ iddia edildiği üzere malları kendi aldiysa içerde sözü geçmediği için dışarda hisse fiyatını ben belirleyecegim mesajı veriyor. Eğer kendi aldiysa aracı olmadan bu işler aracısız olmaz o zaman bist de de onun amcalari var demektir. Bu ciddi bir soylemdir ucu şuna dayanır geçmişteki kemer country vs hikayelerinin içinde bu amcanın uzantısı vardır demektir. Yada MEÇ amca sirkete yabancı ortak istiyor ıcerdeki ler yok biz böyle iyiyiz nasılsa milleti istediğimiz zaman s.lkeriz diyor olabilir. MEÇ te belki masaya sağlam bi secenek sunmuş olabilir. O zaman bende malımı yabancıya satarım siz de mecbur kalırsınız da diyor olabilir. Çünkü MEÇ 550 bin mali ya kendi aldı cep to cep. Yada birine anlaşmalı sattı. Eğer anlaşmalı sattı ise bu malları da satmis olabilir. O mallar deltada şu an. Deltayı sağlam takip edin ortaklar. Bir de Citi menkul malların da satış olacak mı onu izleyin. İş yatırım malları Artıyor sa bence orda ana ortak malları var malları ona satıyor olabilir. O zaman niye piyasadan satsın değil mi? O zaman da diğer opsiyon patron mu bistci. Valla seçeneklerin alayında adam gibi bir durum yok. Büyüyecek ise neden karı bugüne kadar sakladı şimdi aklına geldi paylaşmak ? 20 milyon cirodayken 1 usd olan tahta 250 milyon ciro da niye 0.6 usd ? Bu herifler hiç para kazanmadi mi halka arzdan alan bekleyen herifler var mı acaba? Yıl 2006 haziran da ortaklar puntoya biniyordu da hala ayni arabaya mı biniyorlar ? Akıllansınlar artık millet eski keriz değil bakınız foruma daha bu kadar bilinçli ortam olmadı burada. Yada MEÇ cebi yazdılar nasılsa direk arayip soralım ne var ki hala ortak değil mi? Adamın konumu benim parami etkiliyor ise ne var bunda? Ytd

Eskilerde şirket geri aldığı hisseler sayesinde zararda gösterildi...En azından benim gözlemlediğim o...Bir de Kemer Country, Takara gibi şahsiyetler dadanmıştı...Hani burada bir savaş olduğu apaçıktı...Umarım bundan sonra yolum açık olur...Yoksa iyi güven kaybı olur...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Eskilerde şirket geri aldığı hisseler sayesinde zararda gösterildi...En azından benim gözlemlediğim o...Bir de Kemer Country, Takara gibi şahsiyetler dadanmıştı...Hani burada bir savaş olduğu apaçıktı...Umarım bundan sonra yolum açık olur...Yoksa iyi güven kaybı olur...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Haklısın sevgili dostum şirket bir daha toparlayamaz borsada. Neyse ki bilancoya fazla zaman kalmadı göreceğiz hep beraber

5.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Bir daha spekülatif hareketler olursa hisse belini doğrultamaz, Takara hareketinden sonra neredeyse 5 yıl kendine gelememiş hisseler. Sanki son dönemlerde Takara gibi isimlerin bu tarz işleri yapmaları zorlaştı gibi. Şimdi böyle hareketler sosyal medya aracılığı ile yapılıyor. Twitterda parlat parlat en tepeden ele ver. Sonrası ağlama duvarı.

Her neyse Silvr için şu an olumsuz bir durum yok. Şirketin finansal tabloları vs o dönemkilerden çok çok ileride.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Arkadaşlar atladığınız bir nokta var. Bu şirketin ciddi bir cirosu var ve bu cironun yarısı da yurt dışı satışlarından geliyor. Ayrıca finansal borçları yok denecek kadar az. Zaten bedava değerden işlem yapıyor. Kusura bakmayın da sizinki ruh çağırmak gibi bir şey. Tartışmak için yazmıyorum, sizi de anlamaya çalışıyorum, fakat anlayamıyorum. Bistteki hisselere bir bakın, daha önce de söylemiştim, tekrar söylüyorum. Hisse söyleyin, söylediğiniz hissenin çekap sonuçlarını önünüze getireyim. El insaf, insan kendi bacağına sıkar mı. Mehmet amca ayrılmış, sebebi de açıkça belli. Diyor ki; Hissedar sıralamasında 4. sıradayım, beni nasıl 7 kişilik yönetime almazsınız diyor. Ben insan değil miyim diyor. Onların da dediği şu; "Mehmet amca sen bilirsin, işine gelirse."
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar atladığınız bir nokta var. Bu şirketin ciddi bir cirosu var ve bu cironun yarısı da yurt dışı satışlarından geliyor. Ayrıca finansal borçları yok denecek kadar az. Zaten bedava değerden işlem yapıyor. Kusura bakmayın da sizinki ruh çağırmak gibi bir şey. Tartışmak için yazmıyorum, sizi de anlamaya çalışıyorum, fakat anlayamıyorum. Bistteki hisselere bir bakın, daha önce de söylemiştim, tekrar söylüyorum. Hisse söyleyin, söylediğiniz hissenin çekap sonuçlarını önünüze getireyim. El insaf, insan kendi bacağına sıkar mı. Mehmet amca ayrılmış, sebebi de açıkça belli. Diyor ki; Hissedar sıralamasında 4. sıradayım, beni nasıl 7 kişilik yönetime almazsınız diyor. Ben insan değil miyim diyor. Onların dediği de şu; "Mehmet amca sen bilirsin, işine gelirse."
    Sn. İzci Aneleyi check-up a sokar mısınız lütfen
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8. Sn.izci şu anda silvr gibi 2. Kağıt yok bunu herkes biliyor zaten kimsede gitmeyi düşünmüyor. Satış senaryosunun anlamsizligi milletin kafasını karıştırıyor doğal olarak arkasında bişeyler arıyor herkes. kağıt nasıl in çık yapıyorsa normaldir forumun da tansiyonu in çık yapacaktır. Ama bunlar doğum sancısı olacak inşallah. Temkini elden bırakmadan izlenmeli bence gördüklerimiz sadece fragman diyorum ben.ytd

Sayfa 388/948 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •