Sayfa 389/1002 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Günaydın dostlar.

Dünya da bir garip.!

Herkesi dolandır, rüşvet ver, para çal, her türlü yolsuzluğu uğursuzluğu yap, iş yaptığın insanların sırlarını en ince ayrıntısına kadar sat.

Ödül olarak lüks ve sefa içinde yaşa.

Lucifer Morningstar bunu gördüyse kıskançlıktan kuduruyordur.!!!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Bu kadar yalancı

Verileri çarpıtan

Vurdum duymaz

Şahsına munhasır işler yapan

Bir iktidar yada hükümet gören varmı?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar.

Dünya da bir garip.!

Herkesi dolandır, rüşvet ver, para çal, her türlü yolsuzluğu uğursuzluğu yap, iş yaptığın insanların sırlarını en ince ayrıntısına kadar sat.

Ödül olarak lüks ve sefa içinde yaşa.

Lucifer Morningstar bunu gördüyse kıskançlıktan kuduruyordur.!!!
    Ajansa

Bizimkilerin içindeki

Gebe kalmaları yada ilerde de kullanılmak üzere bilgi vermişte olabilir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Bazıları da 40 kez düşünüp 1 kez yazıyor.!

İroni dolu dünya.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

BİST 100 endeksi 2000 puanı gördü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Zamanında kredi yurtlar yurdunda kalırken kendisini daha önce de bütçe fazlası biraz lüx yaşamıyla tanıdığım ve tanıştığım bi çocuğun parasızlıktan dolayı çoğu eşyasını satışa çıkardığını duyunca belki uygun bişi bulurum diye odasına gittim. Ana baba günüydü, Çocuk ayakkabı, gömlek, walkmen, ne varsa haraç mezat kelepir fiyatına satmıştı. Çocuğun neredeyse üstündeki kıyafetlerinden ve kirlilerinden başka hiç birşeyi kalmamıştı. Bu durumunu görünce biraz üzülmüştüm, tabi o zamanki gençlik heyecanıyla fırsatçılığımdan dolayı da çok utanmıştım. Sanırım Adidas Nike türü çok üst düzey ayakkabı modelleri için bari bunları bu kadar ucuza vermeseydin dediğimde, bugünleri atlatayım, ileride param olunca gene alırım türünden birşeyler söylemişti. Bugünlerde şişe, aselsan, telekomun banka payları ve thy gibi varlıklarımızın satışı ile ilgili inşallah sadece dedikodur dediğim bazı söylentileri sıkça duyunca aklıma bu olay geldi. Neredeyse cuk diye oturmuş.

Sayfa 389/1002 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •