Sayfa 39/363 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILAT Yazıyı Oku
    Hisse bırakın gideceğim diyor. Günlüğe gelen oyuncu zayıf olunca hemen yükselişi satışa çeviriyor.
    Ağustos başı 2016 dan bu güne takas ta ak yat 360 bin Anadolu yat 160bin finans yat 160bin lot alışları var.
    Yapı kredi yat 230 bin Yat fonlarının da 225 bin lot satışları olmuş dikkat çeken başka yok.
    Garanti den ve ikinci iş bankasında hiç değişim olmamış. Fiyat ortalaması1,90 civarı hareket etmiş.
    Öncesine de gitseniz bu sonuç çıkar.
    Hisse toplu dağıtılmamış.
    Ben tabloya bakarım
    İstisnalar sonuca etki katmaz.
    Hisse b sınıfı bireyin 100 bin-200 BİN lotunun ESAMESİ BİLE OKUNMAZ

2. Dün gelen 50 bin lot satış 160 bin lotun parçası
    Anadolu yatırımdan

3. Oyak oyunu sırasında en kötü çarpılan Anadolu oldu. Bi de ben tabi ki. Eğer ortak değillerse zararına çıkar gider. Bence hissenin yüzde 3 daha piyasaya sürüp A grubu olması gerek artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Neyseki buraların taban olduğu açık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Komedi .Bu fiyatlara hisse satamam.Anadolu mu satar başkası mı satar bilmem.Ama alan şanslı.Dün aldım.Bugün de alıma devam edeceğim.

6. Garfa( 2,15-2,33)-2,92 parantez içindeki rakamlardan çıkarsa diğer rakam direk hedef olur.

7. Şimdi tahta satıcının salaklığını fiyatlıyor.Bitince alanın akıllılığı görülüp fiyatlanacak.

8. Ne oldu bugün alt kademelere de alışlar yazılmış.
    Üstler klasik kademeciler.Yokmu babyiğit
    B sınıfı bireysele kalırsa sonucu bu
    Kurumsalda hiç acelem yok ben olmassam bak bundan hiç bir halt olmaz diyor.YÜKLÜ BİREYSEL ALICI GELİRMİ
    SİNİR STRES

Sayfa 39/363 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •