Sayfa 39/500 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 305 - 312 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by KOCHAK Yazıyı Oku
    Takaslar cogu zaman yaniltiyor 3 gunde 23 den 45 e geldi metro. bakalım bu habere nekadar gidecek bir tavan daha olsa yeter aslinda simdilkk ;)

SM-T310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın bir tavan daha olsa tavanda baya uzak dostum inşallah diyelimde beklermiyiz oraya kadar o da var

2. Valla bugun pastadan galip ciksaydi bu haberle yinetavan olurdu ama ata yi hic bilmiyorum a1 de gunlukcu acikcidir...belli olmaz bakarsin yarin alir...

SM-T310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Akşamdan hemen satış ver o zaman hiç bekleme.Sen Zarar etme yada siz ben sizin yerinize zarar etmeye razıyım ytd.
    Aksam olmadan is isten gecmeden sattim zaten

TURKCELL T50 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Cefaks ellerin dert görmesin iyiki varsın dostum

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Pasta cok da miss degil. İlk beş aracı kurumda 110 bin ekside. Metro da almamış. Gerçi iş in satması çoğu zaman iyi olmuştur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    metro niye bugün alsın, alacaksa daha önceden alır haberi gönderen kendileri zaten!!!!!

6. VANGD - Vanet Gıda

Önceden alirsa göstere gostere olacagi için sipikilasyon olur ama yarindan sonra alirsa kimse bisey diyemez avtur avgyo metro hepsi ayni yöntemle kalkti dikkatten mi kaçtı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. O değilde bilanço hala gelmedi eğer bu gece 12.00 a kadar gelmezse yarın tahta kapanır haberiniz ola tavan olur taban

8.  Alıntı Originally Posted by nkn Yazıyı Oku
    metro niye bugün alsın, alacaksa daha önceden alır haberi gönderen kendileri zaten!!!!!
    doğru diyorsun ama avgyo da haberden sonra aldılar. Hem de 5.00 civarında 2 milyon kadar. Haber de 2.50 civarında geldi. Bunların sağı solu belli olmaz.

Sayfa 39/500 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •