Sayfa 39/650 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 305 - 312 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ilerleyen gunlerde endeks duzeltme falan yapar da geri cekilirse bizim kagit bahane ile iyice asagi salar

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Adamım bı bahaneye ıhtıyacı yok dun buna herks şahıt oldu goz gore gore yalan bı haber kapa gonderdı.Herkesın gozu onunde malı çaktı sabahta sıze ben geçırdım dedı ve olay kaandı gıttı ıstedıgı gbı koşturuyo atını ...KEŞKE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ bu olaydan haberdar olsa onun başdanışmanlıgını yaan ****** bu hıssenın ceosu ben b serefsızerden umut kestım ama benı batıranı bend batırmak için elımden gelenı yapcacam 9 mayısd buna şahıt olacaksınız zaten çokda bşi yamaya gerek kalmayacak çunku guven ıtıbar hiç bişi kalmadı bu şirketı hiç kimsenın guvenı kalmadı

3. bende sabah alıp çaktım çakı verdim ne yapayım biraz kıçık bir senet Allah kalanlara yardım etsin

4. Gecen seneki 3 aylik.5.milyon 400 bindi.umarim iyi bir bilanco gelir onumuzdeki gunlerde.2.80 alti kapanislar bizim icin tehlike canlari.yatirim tavsiyesi degildir...

5.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Gecen seneki 3 aylik.5.milyon 400 bindi.umarim iyi bir bilanco gelir onumuzdeki gunlerde.2.80 alti kapanislar bizim icin tehlike canlari.yatirim tavsiyesi degildir...
    bilanço ne zaman açıklanaak bılgın varmı

6. 2 mayis bilanco,10 mayis,konsolide aciklanacak.

7. Tiksinc bir kagit. Hâkim ortak kendi şirketinin malını neden satar? Alıcı buldu satıyor yazık yatırımcıya ...

8. Arkadaşlar bilanço iyi gelse ne olacak ki? hiç ümit bağlamayın hatta bilanço tahminlerin iki katı iyi gelse bile bir seanslık etkisi oluyor diğer seans gün sonuna doğru yeniden eski seviyesine dönüyor, biz çok gördük bunu bu kağıtta

Sayfa 39/650 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •