Sayfa 39/899 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Cok fazla hormonlu yeyip sismisti o da ondan Tombul Kus.

Cok ilginctir ki onu ben elimdeki son partiyi satmak icin takip ediyordum 1 ay. Tam satis yerine geldi, tusa bastim, islem gerceklesmedi. Meger elimde hisse yokken 1 ay bosu bosuna takip etmisim satmak icin!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Vallahi topluyorlar bana gore BARBA ama bu surec ne kadar surer bilemem. Kene'nin de 20 milyon lot mal aldigi unutulmamali. Ustune ustluk bir de Sise aliyor mal.

Oteki konuda ben birsey demedim. Yazsin, ben blokladim dedim. Daha ne yapabilirim ki? Gordugun gibi konu ile ilgili yorum yapmaktan bile kaciniyorum oteki topikte bile.
    Katılıyorum dostum, bencede toplanma/toparlanma sürecinde ama ben diğer dostlar gibi bir kıvılcımla bir kac günde veya birkaç seansta kopup gideceğini sanmıyorum ( extra haber düşmez ise ) yıl başına kadar toparlanır diye düşünüyorum. Dikkat edersen aldığı mesafeyi evirip çevirip başladığı yere getiriyor tam da bezdirme hareketi. Demem o ki, düşen nedir nasil düşer herkes ziyadesi ile geçen surecte tecrübe etmistir. Şimdilerde 2 ileri, ertesi gün bir geri, sonra 2 geri, bir ileri. Bugün kene olur yarın lot saklama hakkına haiz olan tahta kurusu olur yapar virmanını sen sağ ben selamet.
    Yanlız Oraletim Osmanım nerelerde onsuz soda, donsuz yatırımcıya, şişesiz sodaya, votkasız rusa, ytd' siz yoruma benzer. Tez zamanda diğer sayfalara haber salına derbest edilip buraya atıla.
    Yucin konusunda dahlin varsa şayet, ancak eline saglik derim.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Yanlız Oraletim Osmanım nerelerde onsuz soda, donsuz yatırımcıya, şişesiz sodaya, votkasız rusa, ytd' siz yoruma benzer. Tez zamanda diğer sayfalara haber salına derbest edilip buraya atıla.
    Oraleti çok feci öpmüşler Teko'da milleti Soda'da öptükleri gibi. Gülme Sodacıya gelir başına demişler. Aç ayı oynamaz, hissesi düşen kişi gülmez. Hayat bu. Soda 12 Tekfen 30 olana kadar ağlamaya devam.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    yıl başına kadar toparlanır diye düşünüyorum.

.
    Şunun şurasında yılbaşına ne kaldı ki canıııımm

https://youtu.be/gr7xuLYl00o
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bugün de bir hareket olacağı kanaatinde değilim. motoru yatak sardı.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

Sayfa 39/899 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •