Sayfa 39/200 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 305 - 312 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. İlk sorduğumda 32.40 idi eşleşme sahtekar bunlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herkes galibe kızıyor ama adam hisseyi yukarı taşıyor dangalak bunlar en azindan tavan aç

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. bukağıdın bklentisi bitti ulusal pazara çıkarak. 100 e falan gitmez inanmayın boyle şeylere. bilançoda kara aldanmayın bak devre kesti basıyolar aşağı

4. içine ettiler yesilin diyeceğim ama borsada beklenti alınır,gerçekler satılır kuralı uygulandı hissede...

Artık hikaye halka arz geliriyle gelecek parayl a yapılacak olan bedelsiz hikayesi.....!!!

5. Bu kadar karı görünce gözlerimi ovuşturdum şirketi aradım doğrumu dedim evet açıklanan kar doğru dediler ,inanın sevindim elinde olan arkadaşlara hayırlı olsun ,maşallah ,maşallah uzun zamandır ege endüstri dışında böyle bir kar görmemiştim vallahi helal olsun

11 ay önce 2 liradan alıp,satan biri olrak bugün 28 liradan alarak döndüm,nasılım ama...

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. sayın @batık hayırlı olsun. sizi kağıda çeken nedir merakımdan soruyorum.

Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    sayın @batık hayırlı olsun. sizi kağıda çeken nedir merakımdan soruyorum.
    Kardeşim ben kısa vadeciyim, yoksa geçen mart ayında 1,80 den almış olduğum hisseleri tutsaydım şu an bayaaa iyi olurdum...gelelim soruna sermayesi çok düşük,,,nerdeyse özsermayesi kadar karı var...bir müddet beklerim, olmadı kaçarım....Allaha emanet olun, bol kazançlar inşallah.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 39/200 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •