Sayfa 39/413 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 3303 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

kur karı : 325 milyon seviyesine indi (12.50₺)

faaliyette : 425 gelse

toplamda 750 milyon kar yapar.

(bir ara bu kar rakamı 1.2 milyar seviyesine kadar çıkmıştı)

doğal olarak hissenin bunu olmsuz algılaması normal. ancak yıl sonu 750 kar çok iyi kar yine de.

1.35 milyar piyasa değeri var. Bu hesaba göre 1.8 fk işlem görüyor olacagız.

bedava diyebileceğimiz bir nokta hala.teknik olarak ise kanal alt direncine gelmek üzereyiz. 2.90 seviyesi

"yatırım tavsiyesi değildir"

2. Tabanda 6.5 milyon lot var . Ucuz olduğunu düşünen varsa alsın... Başkası ucuz bulmuyor demekki

3.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Tabanda 6.5 milyon lot var . Ucuz olduğunu düşünen varsa alsın... Başkası ucuz bulmuyor demekki
    3. çeyrek bilançosu öncesi saçma sapan düşmüştü. Şimdi endeksteki cinnet haliyle birlikte iki gündür taban. (An itibariyle Tüpraş bile tabanda.) Endeksin dönmesini bekleyeceğiz ve daha da düşerse ekleme yapacağız artık.

4. Eh be güzel kardeşim. Bu şirketin patronu sence bilancoya mi bakıyor. Fk mi önemli onun için? PD/dd mi yoksa? Ya hep aynı şeyi yaziyorum adamın umrunda değil fk isterse 0,5 olsun... Daha öncede burada da , Twitter'da elimden geldiğince yazıyorum uçacak kaçacak diyenlere aldanmamak lazım. Şirket patronu art niyetli. 20 yıldır ederini bulmamis bir şirketten bahsediyoruz . Adam gelmiş boş konusmayalim , insanların içini karartmayalim diyor . Olayın kambiyo karı ve navlun fiyatı ile alakası yok... Belki başka şirketlerde bu bir hikayedir beklenir ve karşılığı bulunur ama bu adamların öyle bir derdi yok.

5. Bu arada saatlerdir tabanda 5-10 lot alan alıyor.. sıfır hareket...yarın da güzel bir gün olacak belli ki... Dolar biraz yükselirse tepki verebilir yoksa gözü toprağa bakıyor... Siz yine hobi olarak yine fk hesaplayin, kambiyo karı falan filan....

6.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Eh be güzel kardeşim. Bu şirketin patronu sence bilancoya mi bakıyor. Fk mi önemli onun için? PD/dd mi yoksa? Ya hep aynı şeyi yaziyorum adamın umrunda değil fk isterse 0,5 olsun... Daha öncede burada da , Twitter'da elimden geldiğince yazıyorum uçacak kaçacak diyenlere aldanmamak lazım. Şirket patronu art niyetli. 20 yıldır ederini bulmamis bir şirketten bahsediyoruz . Adam gelmiş boş konusmayalim , insanların içini karartmayalim diyor . Olayın kambiyo karı ve navlun fiyatı ile alakası yok... Belki başka şirketlerde bu bir hikayedir beklenir ve karşılığı bulunur ama bu adamların öyle bir derdi yok.
    Destek atmıyor da köstek olmasın bari. Bilançoyu düzgün açıkladıktan sonra illa ki bilançoyu fiyatlar.
    Ben takip ettiğim hisselerde gayrimenkul yatırım ortaklığı dahil 2’nin altında F/K görmedim. Belki girişim sermayelerinde olur ama onların da kendilerine özel durumu var. Sabah çok alım satım oldu ama endeks dönmeyince tabana oturduk. Yeni hazine bakanı borsa çarşamba düşer, perşembe toparlarlar dedi. Muhtemelen dediği gibi olacak. İnşallah endeks ile döneriz yoksa gerçekten akıl almaz bir durum olur.

Baltic Dry 2229.00 -65.00 -2.83% 12/22
    Baltic Capesize 2455.00 -208.00 -7.81% 12/22
    Baltic Panamax 2384.00 73.00 3.16% 12/22
    Baltic Supramax 2337.00 -46.00 -1.93% 12/22
    Baltic Handysize 1503.00 -21.00 -1.38% 12/22

---burada tatsız

8. Tabandan alıyorum iki gündür. İçim o kadar rahat ki. Profesyonellik bunu gerektirir. 3-5 ay sonra tekrar bakarız bu fiyatlara. Salak para taban edecek ki akıllı sabırlı yatırımcı kaymak gibi kâr edecek. Dolar 18 iken ederi kabaca 12 lira idi. Şu haliyle en az 6 lira eder. %100 potansiyeli beğenmeyen hemen Kıbrıs'a kumarhaneye gitsin.
    Patronun elle tutulur bir yamuğu yok. Ama böyle düşünen kişi hemen iş koç grubu hissesine geçmeli. Patronun bilerek baskiladigini düşünenin burada durması akıl tutulması.

Sayfa 39/413 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •