Sayfa 390/964 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    sayin cinali yine carpitiyorsunuz... Sirket avukatlari tum davacilardan masraf ve vekalet ucreti istemiyoruz ve geri cekilmeyi kabul ediyoruz demeseydi... Yani geri cekilenlerden dava masrafi ve vekalet ucreti istemiyoruz digerlerinden istiyoruz da diyebilirdi...

ıfa davalarini bir inceleyin arkadaslar hala ugrasiyor suradan bile pay cikartiyorsunuz...

Gozalti ile ilgili kap ta sirket aciklamasi var takipcisi olacagiz, takipcisi olun hocam...

Yani sirketin yaptigi veya yapamadigi herseyden bizi meshul tutmaniz enteresan...

Yani grupta 160 davacinin %90 i davayi geri cekelim derken ki gruptan aylarca once ayrilmaniza ragmen %90 kisinin size uymasini beklemeniz bencillik degil midir??

Uymadiklari icinde burada olur olmaz seyler yazmaniz yok dava tam karar asamasindaydi filan yakisir mi???

Yani siz 9 kisininin kararini yok sayip 1 kisiye uyulmasini istiyorsunuz... Bu olmayinca da sirf gruba zarar vermek icin ki aylar once ciktiniz buradan yazilar yaziyorsunuz...

Biz bizi arayan her gruptasimiza hem gruptan hem telefonla bilgiler verdik...

Ve %90 i bu ise evet dedi... %10 un icindede yurt disinda veya dilekce verip geri cekilme yapamayacak durumda arkadaslarimizda var...

Elestiriye acigiz ama carpitmalara degil...lutfen

lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet çarpıtan benim sizler gruba yanlış bilgiyle korkutan davanın düşeceği belli olmasına rağmen dilekçe vermeyenler için davaya girilmeyeceği tehdidinde bulananda benim
    düşecek davanın neyini takip edeceksiniz
    dilekçe vermeyenlere vekalet ücreti çıkar yalanını yazanda benim
    şirketten hiç bir güvence almadan davayı çekmel için yırtınan ben
    belkide vekalet ücreti için şirkete yalvarmışsınızdır
    yoksa şirket davanın çekilmesine rıza göstermezdi değşlmi

Nasıl bir hisseymiş bu kervan burada da diğer köyde de sabah akşam yazanlar var yazanların çoğunda kervan yok ama elinde hisse olup ta bekleyenlerden daha iyi takip ediyorlar. Diğer köyün ağası da benim param çok istesem milyonlarca kervan hissesi alırım ama almam diyor o bile borsada bir sürü hisse var nedense illede kervan işleri güçleri kafa karıştırmak ellerindeki milyonları böyle yapıyorlar herhalde.

3.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Nasıl bir hisseymiş bu kervan burada da diğer köyde de sabah akşam yazanlar var yazanların çoğunda kervan yok ama elinde hisse olup ta bekleyenlerden daha iyi takip ediyorlar. Diğer köyün ağası da benim param çok istesem milyonlarca kervan hissesi alırım ama almam diyor o bile borsada bir sürü hisse var nedense illede kervan işleri güçleri kafa karıştırmak ellerindeki milyonları böyle yapıyorlar herhalde.
    TAYKO35 abem alacam demeğle oluyosa bu iş madem bende piyasada dolaşan 149 milyonu alam o zaman. Satmam diyenkerinkini bile alurum değeri 3 lira baktım satan yok 15 lira baktım yok bi denesini 150 liradanda verürlee herhal...bak bi buçuk dan değül yüz elli gaymadan liradan yani 😃😃😃😃😃😃😃Ordanda memsa açılınca memsanın hepsini alam ama ona en fazla 0.5
    Guruş veririm 0.15 falan vermem asla 😆😆😆😆😆😆😆😆 ama demeğle oluyomu olmuyomu bakmak lazum.

4. Tayko35 abem birde alcam diyenleee 37 guruşta 200 bine yakın gaymak gibi lot duruyo. Bşsver 3-5 milyon alırım diyenleri. Alan varsa buyursun 37 deki 200 bin lotu alsın. Demekki alacam satacam gaçacam uçacam demekle olmuyor bu kervanda. Ama oluyooo diyen varsa alıveririm 149 milyonu o zaman bende. 😃😃😃😃😃😃

5. Ama memsa alırmıyım Almam öldürseleee almam. Nasılki bazıları kervan almam diyooo bende memsa almammm😃😃😃😃😃😃

6.  Alıntı Originally Posted by TAYKO35 Yazıyı Oku
    Sn. tayko bey bu zamana kadar başta frecell bey olmak üzere ne alın nede satın diye kimse kimseye bişey demedi. Almak isteyende buyursun alsın ama bana pekte tırnak içinde benim param çok istesem milyonlarca kervan hissesi alırım demek çokta inandırıcı gelmiyor. Bu sözü her kim edersede pek inanmam. Yukarda sayın ab06ss ninde dediği gibi alacağım demekle olsa bu işler ama öyle değil. Maalesef dilin kemiği yok. Diger köydeki sayın umut beyinde alırım ama almam dediğine inanırım. Bencede almaz fakat aklıma takılan almayacağım denilen bir hissede insanlarda niye bu kadar ilgilenirler şaştım doğrusu. Veya zamanında niye ilgilenildi orasıda muamma. Gerçi çok bildiğimiz konular değil. Yakında anlaşılır sn. tayko.

7. Demeggü neymüş. 3_ 5 milyon alırım demegle olmuyomuş 37 deki azcık lotu alamayanlaaaa bu kadar milyon lot alcam dese ne olur demese ne olur.

8.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Demeggü neymüş. 3_ 5 milyon alırım demegle olmuyomuş 37 deki azcık lotu alamayanlaaaa bu kadar milyon lot alcam dese ne olur demese ne olur.
    200 bin lotu alamayan ağamı olur��
    Bir de ev ödevi vermiş, sermaye azaltıp arttıracakmış. Zeynep tümer de 400 milyon lot var. Zeynep hanım bu kadar parayı nerden bulacak ta koyacak. Sanki bir tek biz para koyacakmışız gibi konuşuyorlar.

Sayfa 390/964 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •