Onemli Gunler Banner
Sayfa 390/650 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn Hayek sizi kırdıysam kusuruma bakmayınız lütfen! Sadece belirttiğim gibi borsa ile ilgili rakamlar araştırılmadan yada gelişigüzel yazıldığında bazen dayanamıyorum.Umarım zararını en kısa sürede çıkartırsın saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Kardeş kabataslak diye birşey yoktur rakamlarda! gERÇEK RAKAMLAR İLE OYNAYAMAZSIN ALGI YAPMA! YAPMA DAHA ÖNCE HALKA ARZLARDA YAPTINIZ GALEYANA GETİRDİNİZ SONRA DÖKÜLÜĞ GİTTİNİZ ARTIK YOK SİZE TAHAMMÜL' NEDEMEK KABACA BE! SAÇMALAMAYIN! TABAN TAVAN NE BORSADA BİLİYORMUSUN???SORU 1 YABİLİYORSUN YADA BİLMEZDEN GELİYORSUN BIRAK DEVRE KESİCİ HİKAYELERİNİ BORSADA 1 GÜNDE TAVAN TABAN % 20 ANLADINIZ!!! HALKA ARZ FİYATI NE SPK CA 4,45 SERMAYE NE OLACAK 18000000 TL EE NE YAPTI PİYASA DEĞERİ!? DAHA SİZ BORSADA TAVAN TABAN MARJINI BİLMEZKEN YADA YANLIŞ YÖNLENDİRME YAPAMAYA ÇALIŞIYORSUUZ ANLAMADIM YAZMAYIN BOŞ KARDEŞİM! YETTİ BE ! GÜYA BUNLARIN PARALARI VAR AĞLAŞIRLAR GÜYA BUNLAR PARA KAYBEDERLER AMA KENDİLERİNİ GELİŞTİRMEZLER KABATASLAK NE YAHU HEY ALLAHIM
    KABACA SPK CA HALKA ARZ FİYATI 4,45 GÜN İÇİ TAVAN TABAN MARJI %20 KABACA MARJ 0,89 KURUŞ TL VE KABACA 4,45 EKSİ 0,89 KURUŞ EŞİTTİR 3,56 TABAN! TABAN DA NE İŞE YARAYACAK SENET MİNUMUM 4,45 HALKA ARZ OLACAK ANLAŞILMAYAN BİR DURUM? KAFA KARIŞTIRRRMAYINNN GELELİM TAVANIN HEEE YAAA SPK CA HALKA ARZ FİYATI NE 4,45 ARTI %20 TAVAN MARJI NE 0,89 KURUŞ ARTI 4,45 EŞİTTİR 5,34 TAVANI OLACAK HALKA ARZ GÜNÜ BUNU BİLİYORMUYDUN? BIRAK TABANI TABAN NE ??TABAN FİYAT 3,56 EE NE OLACAK ORDANMI ARZA TALEP ATACAK PATRON YOKSA TAVANDANMI TABAN NE KARDEŞİM ? ) ALEMSİNİZ ANLADIM SENİ SEN TAVANDAN TALEP ATACAKSIN AMA MİLLET UYANMASIN TABNA ODA ARTIK YOK BORSADA %10 KALMIŞ AKLINDA AKILLIM : BUNLARIN HEPİCİĞİ PATRON ADAMI BAKMAYIN BUNLARA KENDİNİZİ GELİŞTİRİN EN AZINDAN BORSADA GÜNLÜK TAVAN TABAN MARJI NE ONU ÖĞRENİN GOOGLE A GİRİP LÜTFEN
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    sn emekli yine öğretici olduk rakamları verdik! kusuruma bakmayınız beğendiğiniz sn hayek e rakamlar üzerinden öğretici olunca size batmış olabilir! yukarıda rakamlar! Sizede tavsiyem kendinizi geliştirin borsadada tavan taban marjını bilmiyorsanız yatırım yapmayınız! Kırıcı ise bu cümle kırıcı olsun KABATASLAK DEMEK İSTEDİM DİYE BİR CÜMLE YOK! hatta bence sizde aşırı ağlak zırlak günlerce buraya yazdınız sizede ben dahil bu topikde bir çok kişi katlandı! Ama görüyorumki rakamlar konusunda hala kendinizi geliştirme bağlamında bir çabanızı göremiyorum öğretici ve gerçek rakamlar ile ilgili yazıma rağmen teşekkür edeceğinize!kARDEŞ DAHA ÇOK AĞLARSIN BU GİDİŞLE! Kendimizi geliştirelim araştıralım ! Ssdece patronlara yazmak ile veryansın etmek ile olmaz bu işler!Ha algı yaratma sn hayek e suçlamalarım konusunda fevri davranmış olabilirm! Ancak yukarıda da belirttiğim üzere! Tabandan bir malı alamazsın halka arz fiyatı oda ortalama açıklanmışken! Tabanıda verdiği bilgi YANLIŞ! onu belirttik eleştirildik! %20 marj taban 4 olsa diyor neye istinaden taban fiyattan alalım! halka arz fiyatı 4,45 spk açıklamışken! olaya bakın! Tabanda belirttiğim üzere 3,56 İKEN! Saygılar.

3. Gece 03:22 de uyumak yerine öfke diliyle orantısız cevap vermeyi tercih ettiğinize göre sizede bol kazançlar.

4. Yatırımcısı olarak bu halka arz onayını alma başarısından dolayı emeği geçenleri kutluyorum.

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    sn emekli yine öğretici olduk rakamları verdik! kusuruma bakmayınız beğendiğiniz sn hayek e rakamlar üzerinden öğretici olunca size batmış olabilir! yukarıda rakamlar! Sizede tavsiyem kendinizi geliştirin borsadada tavan taban marjını bilmiyorsanız yatırım yapmayınız! Kırıcı ise bu cümle kırıcı olsun KABATASLAK DEMEK İSTEDİM DİYE BİR CÜMLE YOK! hatta bence sizde aşırı ağlak zırlak günlerce buraya yazdınız sizede ben dahil bu topikde bir çok kişi katlandı! Ama görüyorumki rakamlar konusunda hala kendinizi geliştirme bağlamında bir çabanızı göremiyorum öğretici ve gerçek rakamlar ile ilgili yazıma rağmen teşekkür edeceğinize!kARDEŞ DAHA ÇOK AĞLARSIN BU GİDİŞLE! Kendimizi geliştirelim araştıralım ! Ssdece patronlara yazmak ile veryansın etmek ile olmaz bu işler!Ha algı yaratma sn hayek e suçlamalarım konusunda fevri davranmış olabilirm! Ancak yukarıda da belirttiğim üzere! Tabandan bir malı alamazsın halka arz fiyatı oda ortalama açıklanmışken! Tabanıda verdiği bilgi YANLIŞ! onu belirttik eleştirildik! %20 marj taban 4 olsa diyor neye istinaden taban fiyattan alalım! halka arz fiyatı 4,45 spk açıklamışken! olaya bakın! Tabanda belirttiğim üzere 3,56 İKEN! Saygılar.

boş konuşma üstadı mobiussoros !!

ayni zamanda

herkesle kavga ederek bir kendine enerji yaratmaya calisan üstad !!!

sen + mobius + soros beraber gelseniz bana öğreteceğiniz bir sey yok !?

kabataslak derken ne dedigimi bile anlayamayan ogretici kimlikli yatirimcimiza ! sadece halka arza iliskin verileri okumayi oneriyorum.

halka arz masraflar ve diger giderleri dusunce sirkete ne kadar bir ilk deger olusacagina KABATASLAK bir bakiver !!! eninde sonunda sirketin bilancosuna yansiyacak nakit budur dimi ????

yoksa elinde kalan hisseyi piyasa degeri ne olur biter surekli piyasa fiyatina gore degerleyecektir. onu gorecegiz !!!

herkese bol degil, hayirli kazançlar dilerim

bu kadar hırs sizi sagliginizdan eder sn.mobiussoros aman dikkat !!!

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

6. Evet haklısın sen taban dan deyince ben uyardıktan sonra kabaca deyince sen sen kıvır bakalım.Yukarıda yazdım size daha fazla yazılacak birşey de yok !Ben ne ustadım ne öğretici!Sizler gibi ustadlar forumları zaptedmişken bize hiç birşey düşmez yallah bana!

7. Kağıt nerdeyse eksi açacak

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Evet haklısın sen taban dan deyince ben uyardıktan sonra kabaca deyince sen sen kıvır bakalım.Yukarıda yazdım size daha fazla yazılacak birşey de yok !Ben ne ustadım ne öğretici!Sizler gibi ustadlar forumları zaptedmişken bize hiç birşey düşmez yallah bana!

her zaman oldugu gibi bos konusuyorsun !

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Sayfa 390/650 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •