Sayfa 391/717 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Burdada goruldugu gibi son dususteki SAT sinyalini saymassak eger yaklasık 3/4 aydır kisaci teknikçi avliyorlar ! hangi sinyali uretirlerse tersi yonde ufak tepki yaparak testere moduna devam ediyorlar...artık kisacilar pek girmiyor olma li ki tahta siglasti kademeler zayifladi...yani oyuncu bu bekleme surecinde istedigine ulasti oyununa bulasan pek kalmadi !!!

Hocam ben nedense tam tersini dusunuyorum. Durum Al satcılar sebebiyle olsaydi kademelerdeki lotlar zamanla azalmaya başlardı. Fakat öyle olmadi bir gün uyandik ve tahta sığ bir tahtaya bürünmüştü. Bariz balina baskıyı kesmiş gelin götürün görüntüsu veriyordu. Fakat bekledikleri gibi olmadi pek tuzağa düşmedi günlükcüler. Hacim bile komediye dönüştü dün 5 milyon hacmi gördümü bilmiyorum. Bu gün bile 10 milyon ıkına ıkına. Yatirimciyi çok üzdüler. Ben bulaşmam bunlara diyen bir kitle bile oluştu. Inş ihanin arzinda sorun yaşamazlar, boyle giderse halka arz beklentilerini karşılamayabilir. Şahsen ben 1 krş luk bile iha katılımı yapmam.

2. 250 günlük üzerine konumlanırsa umutlanırız...aksi takdirde negatif görüntü devam...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günaydın ilim ustam yenigün yeni umutlar umutların gerçeğe dönsün ustam İNŞALLAH.

saygılar..

4. hacim bayağı daraldı 1.07 ye bir atak yapabilir. yada 97 tercih tahtayı kim yapıyorsa onun..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın ilim ustam yenigün yeni umutlar umutların gerçeğe dönsün ustam İNŞALLAH.

saygılar..
    selamlar üstad evet hacim düşük...kapanışta bilanço göndermeleri gerek...bakalım neler olacak...1 ve 1.01 e 1.5m yazmış bekliyor...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    selamlar üstad evet hacim düşük...kapanışta bilanço göndermeleri gerek...bakalım neler olacak...1 ve 1.01 e 1.5m yazmış bekliyor...
    hayırlısı olsun bizde bekliyoruz her alt kademe alıcıyız..

7. 99 da yaptı namussuz..

8. ek sure mi istediler bunlar acaba bu gun 2020 yil sonu konsolide finansal tablolari aciklamak icin son gun...kapanistan sonra yollamalari gerekiyordu suan icin ses yok...

Sayfa 391/717 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •