Sayfa 391/461 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon
Arama sonucu : 3685 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by NoNamee Yazıyı Oku
    20,21,22,23 e soluksuz geldi 24 e gelmesi için önce beni geçmesi lazım 😁
    Gidecek malın iyi düşün iptal et gibi bir yazı yazmıştım sonra düzelteyim derken silindi.
    Dostum bu hissenin ne olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun yıllarını vermişsin.Hayırlısı.

2. https://goplus.com.tr/

İldaşer Bey 'in GoPlus dediği bu site sanırım.
    Hakkımızda
    ANASAYFA » HAKKIMIZDA
    GoPlus
    Garanti ve Güven…

GoPlus, kullanıcıların sahip olduğu telefon, tablet, akıllı saat ve bilgisayar başta olmak üzere birçok teknolojik ürünü en doğru fiyat garantisiyle satın alır. GoPlus, yenilenmiş cihazların 1 yıllık garantiyle satın alınabileceği, sürdürülebilir ekonomiyi destekleyen, teknoloji ve insan odaklı bir markadır.

Teknolojik cihaz sektöründeki hızlı rekabet koşulları, sürekli gelişen yeni teknolojiler, her geçen gün yeni marka ve modellerin ülke pazarına yayılması teknolojik cihaz ekosisteminde zorlu koşullar yaratmakta, dünyada hızla artan insan nüfusu ve kısa zamanda ortaya çıkan teknolojik yenilikler kaynakların hızla tükenmesine neden olmaktadır.

Sürdürülebilir yaşama verilen önemin arttığı çağımızda; kullanıcıların teknolojik cihazlarını değer erozyonuna uğratmadan güvenle satabileceği, yenisiyle takas edebileceği ve bu işlemleri yaparken kendisini yasal korumayla garanti altına alabileceği eşsiz bir platform GoPlus.

GoPlus hem online olarak hem de farklı şehir ve lokasyonlarda mağazalardan hizmet vermektedir.

Arena’nın gücüyle ve 1.000.000’u aşkın cihazın değerleme ve yenileme işlemi GoPlus ekibine eşsiz bir tecrübe katmakta, insan odaklı, doğa dostu yaklaşımlar ışığındaki çözümlerle; kullanıcıların alım gücünün artırılması, cihaz alım-satım ve yenileme işlemlerini profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirilmesi GoPlus’ın ana misyonunu oluşturmaktadır.

GoPlus ile kullanıcılar akıllı cihazlarının tamamını değerinde satacak ve uygun fiyatlarla satın alım yapabilecekler. Online ve offline hizmetleri bir arada tutarak kullanıcılarına “kolay satış” deneyimi sunan GoPlus; ilan verme, pazarlık ve teslimat gibi zahmetler olmadan %100 müşteri memnuniyeti esaslarına göre alım-satım gerçekleştirmektedir.

Alım-satım süreçlerinde kullanıcıların haklarını garanti altına alan GoPlus, alanında uzman, sertifikalı ekipleriyle cihaz yenilemeye yeni bir soluk getirirken, alım-satım süreçlerine güven, hız ve profesyonellik kavramlarını kazandırmaktadır.

3. https://egirisim.com/2022/03/28/yeni...-yatirim-aldi/

2018 yılında kurulan easycep de aynı sektörde faaliyet gösteriyordu sanırım.
    Geçen seneki haberlerini anımsadım.
    İnşallah GoPlus ta sektörde ilerler.

Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Arena Genel Mdr Yrd. sı Tolga İldaşer Bloomberg Ht ye konuk olmuş az önce.
    Hiç haberimiz olmadı.
    çok teşekkürler açtım youtube dan geri alarak izliyorum canlı yayını tavsiye ederim, çok güzel bi iş easycep gibi bi şirketleşme olmuş GoPlus firmasının faaliyetleri buymuş

5.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Gidecek malın iyi düşün iptal et gibi bir yazı yazmıştım sonra düzelteyim derken silindi.
    Dostum bu hissenin ne olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun yıllarını vermişsin.Hayırlısı.
    Laf ağızdan çıktı birkere R yok

6.  Alıntı Originally Posted by NoNamee Yazıyı Oku
    Laf ağızdan çıktı birkere R yok
    Gidersede bofa gibi oynak birine gitmesin diyeyim o zaman.

7. Bugüne kadar temettü leri bile lota çevirdim. En son temettü verdiğindi 13,65 di. Keyfi bilir pazartesi diğer kağıdın bilançosu gelecek o zaman ben alırım Arena 😁

Sayfa 391/461 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •