Sayfa 392/606 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Yildiz pazarda tek fiyat olmaz..bugun ilginçti ilk kez bu kadar cok fiyat farkları oldu

2.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Yildiz pazarda tek fiyat olmaz..bugun ilginçti ilk kez bu kadar cok fiyat farkları oldu
    Bilmiyordum.Buna sevindim.Teşekkürler

gün sonu pastası varmı?

3. Bence o kadar çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çünkü benim bir diğer hissem olan politekte 3 ay süreyle önleyici tedbirler uygulaması ile basbasa kaldı süre dolunca kaldığı yerden şova başladı tavan tavan hedefim büyük kaldı ki jantsa daha popüler fk DD iyi uzun vade çok iyi yerlerde olacaktır şüphem yok malınıza sahip çıkın panik yapmayın yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bence o kadar çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çünkü benim bir diğer hissem olan politekte 3 ay süreyle önleyici tedbirler uygulaması ile basbasa kaldı süre dolunca kaldığı yerden şova başladı tavan tavan hedefim büyük kaldı ki jantsa daha popüler fk DD iyi uzun vade çok iyi yerlerde olacaktır şüphem yok malınıza sahip çıkın panik yapmayın yeter.
    SayınCevdet , en yakın destek ve ana destek nedir acaba,jantsada.Kendi adıma işlem hacminin düne göre düşmesini olumlu görüyorum

5. Altin tabakta sunulan cillop gibi 3000 lot...5-10 lot toplamaktansa cek geriye,hem dokulenleri topla hemde 3000 lottan payina duseni al.spekin stratejisi bu.elbet bizim elimizde armut toplamiyor..payimiza duseni aliriz..ytd.tavsiye degildir

6. son satma süresi nedir ?

7. Hisselerin işlem gören tipe dönüşmesi demek hemen satilacak yada belirlenmiş sürede satacak demek değildir. Mecburiyet yoktur. Mal sahibi bu işlemi yaparak borsada satabilme hakkı kazanmıştır. Satmak zorunda değildir. Yani satmak için bizim gibi binli fiyatları bekleyebilir

8. Tekrar giriş yaptık portföyün yarısı ile..

Sayfa 392/606 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •