Sayfa 395/1023 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yalvarıyorum size milliyetçi söyleme boyun eğmeyin...
    Onlar sizin Boğaziçili/Odtülü çocuklarınızı sudan sebeplerle içeri tıksınlar ama en ufak bir sıkıda/zorda gel benim yanımda dur desinler...
    Onlar sizle işleri olmayınca sizi TERÖRİSTLİKLE suçlasınlar ama en ufak bir sıkıda/zorda gel benim yanımda dur desinler
    Yok öğle yağma...

Ağzı iyi laf yapan/ikna kabiliyeti yüksek bir muhalefet lideri çok rahat kamuoyunu ikna edebilir...
    Milliyetçi söylemi kırabılır...
    Bugünlerin sorumluluğunu Reis e ödetebilir...

Ama K.K nerde gören-bilen varmı?

saygılar/başarılar
    konunun milliyetçi söylemle ne alakası var.yıllarca ergenekon ve balyozdan yatan şerefli TÜRK subayları darbe gecesi koşarak birliklerine giderek ABD destekli ******** kalkışmayı bastırmak için canlarını ortaya koyarken hükümeti değil devleti düşündüler.yöneticiler gelir ,gider kalıcı olan devletimizdir.bu gecede o kahramanlar yine tüm yazılarında TÜRK DEVLETİ diyorlar.kendi içimizde yanlış yapanı tabiki her alanda cezalandıralım.ama göz göre göre yapılan saldırıyada hep birlikte karşı koyalım.

2.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    konunun milliyetçi söylemle ne alakası var.yıllarca ergenekon ve balyozdan yatan şerefli TÜRK subayları darbe gecesi koşarak birliklerine giderek ABD destekli ******** kalkışmayı bastırmak için canlarını ortaya koyarken hükümeti değil devleti düşündüler.yöneticiler gelir ,gider kalıcı olan devletimizdir.bu gecede o kahramanlar yine tüm yazılarında TÜRK DEVLETİ diyorlar.kendi içimizde yanlış yapanı tabiki her alanda cezalandıralım.ama göz göre göre yapılan saldırıyada hep birlikte karşı koyalım.
    Sen karşı koy ...
    Aman sen karşı koy...
    Senin beynin yıkanmış...
    İflah olmazsın artık...
    En yakın zamanda AKP e üye olmanı tavsiye ederim sana...(belkide üyesindir bilmiyorum)

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sen karşı koy ...
    Aman sen karşı koy...
    Senin beynin yıkanmış...
    İflah olmazsın artık...
    En yakın zamanda AKP e üye olmanı tavsiye ederim sana...(belkide üyesindir bilmiyorum)

saygılar/başarılar
    benim ne yapacağıma ben karar veririm.akıla ihtiyacım yok.
    benim beynimi yıkayacak ne makine nede deterjan icat edilmedi.
    mevcut iktidara oy vermeyen ama ülkesinin yanında biriyim.
    var mı itirazın.

4.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    benim ne yapacağıma ben karar veririm.akıla ihtiyacım yok.
    benim beynimi yıkayacak ne makine nede deterjan icat edilmedi.
    mevcut iktidara oy vermeyen ama ülkesinin yanında biriyim.
    var mı itirazın.
    Ülkenin yanında olsaydın Reis ve söylemlerine biat etmezdin....
    Reis ve avanelerine ;"gittiğiniz yol yol değil" derdin
    Ama dediğim gibi aktrol olma ihtimalin çok yüksek....
    O yüzden tartışmayı uzatmanın bir manası yok...

saygılar/başarılar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Işık Ökte veriyor gazı Reis e
    Mütekabileyet yapacakmışız...

Kur %1,7 düşmüşmüş çok önemli değilmiş....
    Böyle diye diye 2,3 lardan 5 lere geldi dolar....
    5 lerden nerelere gidecek belli değil?

saygılar/başarılar
    Işık ökte ve ali ağaoğlu nu her zaman izlerim. Fakat onlarda sanki özellikle ışık ökte son 3 aydır sanki baskı altında konuşuyor gibi geldi bana. Daha önce ışık FX de idi şimdi teb yatırım da çalıştığı kurum tarafından mı aceba veya kanal �� düşünmüyor değilim.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

6. Atatürk'ün kurduğu Türkiye ile şu an ki. Kıyaslıyorum o kadar uzak ki. Beter olmadan yeter olmuyor. Birileri mıçacak biz temizleyeceğiz yok öyle yağma. Önce ülkeyi bu hale sokanlar hesap vermeli. Niye ortak aranıyor ki.

7.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Işık ökte ve ali ağaoğlu nu her zaman izlerim. Fakat onlarda sanki özellikle ışık ökte sanki baskı altında konuşuyor gibi geldi bana. Daha önce ışık FX de idi şimdi teb yatırım da çalıştığı kurum tarafından mı aceba veya kanal ��
    Ali Ağaoğlu bana muhalif ve/veya diğerlerine göre daha muhalif gibi geliyor...

saygılar/başarılar

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sen karşı koy ...
    Aman sen karşı koy...
    Senin beynin yıkanmış...
    İflah olmazsın artık...
    Konunun milliyetçi söylemle ilgisi yok...
    Akape BOP projesi olan Kürd(istan)Açılımınını seçmeninin tepkisiyle bitiremediği için ABD ondan vazgeçti ve mürit tabanlı Fetö iktidarıyla Türk halkındaki Kürdistan direncini kırabileceğini düşündü.
    Şu anda ABD Türk ulusunun direncini kırmaya çalışıyor, Akape iktidarda diye Kürdistana evet mi diyelim?

Sayfa 395/1023 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •