Sayfa 396/814 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Mine hanim ben de markadan stratejik olarak sattiginiz kagitlarin parasiyla trnsk alacaksiniz diye sevinmistim ama goruyorum ki marka stratejinizi trnsk dede sürdürüyorsunuz.. Tebrikler acaba yurtdişına mi gözünüzü diktiniz

2. Marka 1.55
    Trnsk 0.55

3. ve TRNSK 0,55 i görür.. keşke kendimi inandırıp en son 62 den satıp buraya yazılsaydım..neyse ..aradaki gap ı kapattı ve artık yoluna devam edebilir gibi geliyor bana..zaten bayrağın alt kanalı da burayı gösteriyordu.. e artık bi 64 üzerine atarsa yeni bi çıkış başlar inşalllah ..Mine hanım artık yeni zirveler bekliyoruz..size inandık tamam herşey çok hızlı olacak ta demiyoruz lakin ayak seslerini duyalım artık.. kolay gelsin..
    https://invst.ly/6cr7u

4. Gerçi ben grafiklere inanmam ama teknik ten anlamak ve göduklerini paylaştigin icin tesekkurler..
    Herdaim bekleriz

5. Halen daha 55 i yakıyor yokmu bir babayiğit bunlara boyunun ölçüsünü versin...

6. Tam kıvamındayım..
    Bu kağıttan bir b.k olmaz diye..
    Ama herdaim ümit varım..
    Acaba sabaha en yakın ki karanlık mı bu gördüğüm, hissettiğim..

7.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Tam kıvamındayım..
    Bu kağıttan bir b.k olmaz diye..
    Ama herdaim ümit varım..
    Acaba sabaha en yakın ki karanlık mı bu gördüğüm, hissettiğim..
    sakin ol selo
    bilanço bir gelsin görelim aktifimize bir iştirak geldi.
    taksitle iştirak sahibi olduk.7 000 000 tahsisli girip çıkacak çıkan para ile marka diye bir iştirakimiz oldu
    kısaca iki tane iştirak sahibiyiz.
    iştiraklerimiz kar yazıyorsa bu bizim hanemize yazar.

bilanço iyi gelsin
    ykb başkanımızı eleştireceğim.twıtterde söyledikleri hakkında

ytd

8. T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz 1800101789 sayılı başvurunuz 17.01.2018 tarihinde SERMAYE PİYASASI KURULU BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:

Sayın MİAT ZEYBEK

İlgi: 15.01.2018 Tarihli Başvurunuz
    Transtürk Holding A.Ş.'nin (Şirket) çıkarılmış sermayesinin 25.623.283,90 TL'den 32.623.283,90 TL'ye artırılması ve ihraç edilecek 7.000.000 TL nominal değerli sermayeyi temsil eden payların mevcut ortakların yeni pay alma haklarının kısıtlanması suretiyle tahsisli olarak satışı için düzenlenen ihraç belgesinin Kurulumuzca onaylanması talebine ilişkin inceleme Kurulumuz nezdinde devam etmekte olup; başvuru sonucu Kurulumuz Bülteni ile kamuya duyurulacaktır. Kurulumuz bültenine Kurulumuzun internet sayfasından (www.spk.gov.tr) ulaşılması mümkündür.
    Bilgi edinilmesi rica olunur. Ne incelemeymiş bitmedi gitti

Sayfa 396/814 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •