Sayfa 397/401 İlkİlk ... 297347387395396397398399 ... SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Ooo, tahtacısı çok sert, en sevdiğim
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben hepsonradan kardeşimin 1 90-- 2 00 teorisine iyice inandım, 1 90 istemiyorum 2 00 hatta 2 05 benim için yeterlidir, kiracım olan ikinci bir evim var 2,5 milyon veriyorlar ben üç istiyorum herhalde 2,750 ye anlaşırız arabamı niye satmayayım diyede düşünüyorum arabam 2015 model ama 51 bin kilometrede birazda nakit var toplam 4, 5 milyonu gömerim bahsetiğim rakama geldiğinde e benimde milyon lotlarım olsun adesede bu patronları böyle sikmek lazım değilmi hepsonradan kardeşim, ev için haber saldım araba içinde an itibarıyla harekete geçiyorum nakit zaten bankada, hepsonradan kardeşim uzun süre yazmayacağım demen beni üzdü lütfen dön geri bizi bilgilendirmeye devam et
    Muhtemelen bedelli kararı alındı, bugünkü müthiş mal çıkışı bu haberi önceden öğrenenlerin satışıyla ilgili olmalı. Artık gözümüz hisse fiyatında değil kapta olmalı. 1.99-2.00 kademesinden hiç şüpheniz olmasın, daha altını ben bilemem, adnan bilir ama bize o seviye yeter. Korkum şu ki, bedelli oranini yüzde 100 tahmin edip ona göre para ayarlıyoruz, umarım daha yüksek cikmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by tasovali05 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum loras 10 tl olur adam zararlarını oradan çıkarır , burada benim garibimde ben 8m lotla zarar ediyorsam o daha çok zarar ediyor der , burada bir bedelli yapar tüm zararları bırak üstüne kar da eder . 3 lirada ikisi eşitti ,sat lotlarını sen gülmüyorsun bizi bari bekletme
    And olsun ki 8,5 milyon lotumuzdan 10 lira altı herhangi bir fiyatta 1 lot bile satmayacağız. Fiyat 1.50 de olsa 9.50 de olsa durum ayni.. Bedelli için zaten paramız hazır, bize koymaz. Kitlendik ama tahtayı da kitledik. Kaybediyoruz ama çakallara da kaybettiriyoruz. Sonuna kadar devamke...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Muhtemelen bedelli kararı alındı, bugünkü müthiş mal çıkışı bu haberi önceden öğrenenlerin satışıyla ilgili olmalı. Artık gözümüz hisse fiyatında değil kapta olmalı. 1.99-2.00 kademesinden hiç şüpheniz olmasın, daha altını ben bilemem, adnan bilir ama bize o seviye yeter. Korkum şu ki, bedelli oranini yüzde 100 tahmin edip ona göre para ayarlıyoruz, umarım daha yüksek cikmaz.
    sıkıntı yok kardeşim, bedelliye zaten hazırım borsa benim çerez param ben külçeciyim bozar biraz yatırırız bedelliyi asla rüçhan kullanmam, hem bedelli iyidir şirketin mali yapısı güçlenir bedelsizin bir faydası olmaz cepten cebe gibi birşey gerçi şirketin bire yedi bedelsiz potansiyeli var olursada kadayıfın kaymağı gibi bişey olur, hani yanılıpta patron 2 00-- 2 10 aralığına çekse, aşağısı olsada farketmez biraz zarar sorun değil ilerisi 10 00 olacaksa güle oynaya karşılarız zararı. herkeze bol kazançlar
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    sıkıntı yok kardeşim, bedelliye zaten hazırım borsa benim çerez param ben külçeciyim bozar biraz yatırırız bedelliyi asla rüçhan kullanmam, hem bedelli iyidir şirketin mali yapısı güçlenir bedelsizin bir faydası olmaz cepten cebe gibi birşey gerçi şirketin bire yedi bedelsiz potansiyeli var olursada kadayıfın kaymağı gibi bişey olur, hani yanılıpta patron 2 00-- 2 10 aralığına çekse, aşağısı olsada farketmez biraz zarar sorun değil ilerisi 10 00 olacaksa güle oynaya karşılarız zararı. herkeze bol kazançlar
    Olacak ortak seve seve olacak ama şu an bistte daha ky yoğun bir hisse yoktur. Bu kadar yükle sadece aşağı basarlar, gariplerim de pd/dd bilanço vs oyalansin, grafik çizip dursun. Yahu açın bi telegramdaki adese grubuna bakın kaç kişi var, her gün artıyor, son 2 ayda 400 kişi arttı. Bu tahta kızılay mı? Elbette aşağı basacak. Bedelli açıklayacak. Güçlü olan kalır zayiflar çeker gider. Sonra aylarca sürecek toplama evresi başlayacak. 200 mio lot sattılar önce o alınacak sonra 300 mio lot daha piyasadan toplanacak. Sonrası 5 mi olur 10 mu olur 30 mu olur onu adnan bilir.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    güçlüyüz elhamdülillah, allah zaval vermesin
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Olacak ortak seve seve olacak ama şu an bistte daha ky yoğun bir hisse yoktur. Bu kadar yükle sadece aşağı basarlar, gariplerim de pd/dd bilanço vs oyalansin, grafik çizip dursun. Yahu açın bi telegramdaki adese grubuna bakın kaç kişi var, her gün artıyor, son 2 ayda 400 kişi arttı. Bu tahta kızılay mı? Elbette aşağı basacak. Bedelli açıklayacak. Güçlü olan kalır zayiflar çeker gider. Sonra aylarca sürecek toplama evresi başlayacak. 200 mio lot sattılar önce o alınacak sonra 300 mio lot daha piyasadan toplanacak. Sonrası 5 mi olur 10 mu olur 30 mu olur onu adnan bilir.
    Ne yapsaydım? Sizin gibi atıp tutayım mı? Grafikler görüşümü desteklediği için yayınlıyorum. Düşüncelerimin görsel hali... Fiyat arttıkça siz hariç herkes için sevineceğim. Dua edin elimde yok. Yoksa farklı perdeden konuşurdum. Çünkü 20 yıldır bu foruma giriyorum, hiçbir başlıkta kendini bu kadar ifşa edip aşağı ya da yukarı yönlü baskı kurmaya çalışan birisini görmedim. Şu da var ki tersini düşünüp (millete hisse aldırmaya da çalışıyor olabilirsiniz) korkmuyor değilim. Yani kısa zaman sonra pili bitecek bir şirketi de pazarlıyor olabilirsiniz. Ben bu kadar dikkatli olduğum halde korkuyorsam millet ne yapar acaba diye düşünmeden de edemiyorum. 2 ihtimal var, bu hisse ya uzaya gidecek ya da batacak. Normal gelişmeler beklemeyin. Saydığım 2 ihtimal de normal değil çünkü.

Grafik yayınlamaya devam...

Sayfa 397/401 İlkİlk ... 297347387395396397398399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •