Sayfa 399/795 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 6360 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Sen şimdi erbosana teknik uyguluyorsun ve 30 kuruş falan bu işleri bırak sen daha neyin içinde olduğunu kavrayamamışsın

2.  Alıntı Originally Posted by refere Yazıyı Oku
    Sen şimdi erbosana teknik uyguluyorsun ve 30 kuruş falan bu işleri bırak sen daha neyin içinde olduğunu kavrayamamışsın
    Sen biliyorsun iki tavan bozdu diye hısse yı satıp cıktım 33 lerde simdi bize akıl veriyorsun 👏👏👏👏👏

3. Ben ufak bir trade denedim mesajı aldım tahtacıdan sonradan girdim bedelini ödedim ama yüzde bir için formasyon boZuldu demedim

4. Ben buraya koydugum her 1 TL(-+) de hatırı sayılır para yapıyor
    Onun İcin bir kısmını alıp satarım bosuna ekran basında oturmuyoruz. sabahtan aksama

Bizim spek e verecek Paramız yok

5.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Ben buraya koydugum her 1 TL(-+) de hatırı sayılır para yapıyor
    Onun İcin bir kısmını alıp satarım bosuna ekran basında oturmuyoruz. sabahtan aksama

Bizim spek e verecek Paramız yok
    Dün Exelcior zengin olacagiz diye mesaj atti,
    Spek hergün feyk atmaya basladi,
    Ben bekliyorum mesela alip satacak vaktim yok, ama Erbosta son 2 günde gercekten yüksek marj var,
    Bunun sonunda da bir hareket var ha yukari asagi görecegiz ama sert satis ve alislar geliyor,
    Bank of ziraat son iki gündür gedik tacir gruptakiler artiyor, birden fazla robot, bank of un alim ve satimlari otomatik zaten derinlik izleyenler görür,

Beklemeye devam ha verirse biraz daha alirimvermezse nasip)

6. 37.50 üstü dayanırsa hareketler ağresifleşir dışarıda lot yok Uzaya kadar sürebilir

7. Beklenecek zamanda beklenir satılacak zamanda satılır
    30 kademe oynamıyor 22 lerde degıliz artık sen satmazsan baskası satar suan trade eden kisi 50 TL yı rahat gordu hısse 35 te olsa bile
    39.50 den 31 lere dustugunde
    31 den 37 lere
    33 ten 36 lara

24 lerde dedıgım buydu 30 kurusa islem yapmam ama 30 uzerı alırım diye bosuna demedim ben herseyın farkındayım

8. Yarın enteresan bir gün olacak.

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 399/795 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •