Sayfa 40/211 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1688 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Arzdan gelen parayı nerde ezicekler acaba

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Borsa sabırsızların parasının , sabırlılara aktarmanın bir aracıdır." Warren Buffet

2. Seçim sonrası bile dip yapmaya çalışıyorsun ya diyecek bir şey yok. Soyguna devam edin bakalım

3. Endeksi kolluyor. Endeks kırmızıya döndüğü an kafasını aşağı doğru çevirecek gibi duruyor.

4. *credit suisse, şok marketler için tavsiyesini 11,60 tl hedef fiyatı ve 'endeks üzeri getiri' olarak başlattı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. Backqround hocamızdan bu ayın 21 ' de hisse ile ilgili bir çalışma rica etmiştim.Saolsun beni kırmadı ve 6.94 seviyelerini düşüş hedefi olarak gösteren bir analiz yapmıştı.Belki bir işinize yarar diye kendisinden izin alarak bu analizi sizlerle paylaşmak istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by yükselu Yazıyı Oku
    bu adamda oyun bitmez ...şapkadan devamlı tavşan çıkıyor ...kümaş satışı var onuda bir şekilde pazarlıyacak bakalım ondada satışı ali cengiz oyununu çevirecek mi ..kerevitaş ve şok olayından sonra nasıl bir ali cengiz oyunu düşünüyor görecegiz....adam cambaz hep kendi tarafını ceviriyor olayları .....
    Kontrol onda kardeşim direksiyon para yönetim lastik tekerlek herşey onda haber onda herşey olabilir iyi veya kötü özsermayesi olan veya az olan değil ekside olan bir şirketten bahsediliyor ne işi var borsada bu terane nasıl dönüyor bu işlere bakan adamlar emeklimi olduda yerlerine atananmı olmadı yoksa yıllık izindeyken millet, bunlar borsaya kote oldu aklım almıyor..

7. *jp morgan, şok marketler için tavsiyesini 11 tl hedef fiyatla 'ağırlığını artır' olarak başlattı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

genel para girişi / para çıkışı

Sayfa 40/211 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •