Sayfa 40/323 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2578 madde; 313 - 320 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    7 ay sonra en az 0.70 krş net temettü bekliyorum...bankaya atsan 7 ayda % 8-9 net faiz verir ama gel gör ki büyük abiler fonlar başka hisselerde...biz bize takılalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bende 1 lira brüt bekliyorum. böyle temettü versin de fazla yükselmese de kafaya takmam açıkçası. temettü sigortadır.

yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bende 1 lira brüt bekliyorum. böyle temettü versin de fazla yükselmese de kafaya takmam açıkçası. temettü sigortadır.

1 lira temettü için 400 e yakın kar açıklaması lazım ki bu mümkün değil gibi dostum...300 milyon kar yaptığını farz etsek...% 80 inini dağıtacaktır yine o da 0.78 krş gibi net temettü cıkıyor ortaya....ama ben inşallah yanılırım tabikiii çok isterim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Pardon dostum 1 TL brüt demişsiniz aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyoruz...fark etmemişim kusuruma bakmayın saygılar

4. 2019 yılı güzel geçecek...önemli olan 2020 yılında da aynı % 30-40 karını artırabilecek mi ?? Eğer bunu başarır ve de devamlı hale getirebilirse güzel günler yakın

5.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Pardon dostum 1 TL brüt demişsiniz aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyoruz...fark etmemişim kusuruma bakmayın saygılar

önemli değil hocam saygılar benden. bu çeyrek 90, yılsonu da 350 civarı kar beklentim var. Bu sene yaptığı gibi %89 dağıtırsa brüt 1, net 0.85 kuruş temettü mümkündür. hayaller hayaller işte

6. Bu kadar baskının nedeni ne ola ki ? Yeterince mallanamadılar mı ? Ky zaten yok kadar az...bilançoya 5 gün kaldı biraz daha baskılayın bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bu kadar baskının nedeni ne ola ki ? Yeterince mallanamadılar mı ? Ky zaten yok kadar az...bilançoya 5 gün kaldı biraz daha baskılayın bakalım

gelecek seneki temettüye kadar bile baskılanabilir. ağanın acelesi yoktur

8.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    gelecek seneki temettüye kadar bile baskılanabilir. ağanın acelesi yoktur

Bizim de acelemiz yok illa ki fkyı 7-8 yapacak el mahkum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 40/323 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •