Onemli Gunler Banner
Sayfa 400/999 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Yıldırım İstanbul'da yaşanan trafik sorununa ilişkin, ''İstanbul'da en önemli sıkıntı toplu ulaşım altyapısının yetersizliği. Şu anda raylı sistemin payı artı otobüs, metrobüs yüzde 18. Bunlar yapıldığında hedefimiz yüzde 48,5. İstanbullu evinden çıktıktan 750 metre sonra metro istasyonuna ulaşacak. Ben bunu vaadediyorum'' dedi

https://www.haberturk.com/binali-yil...tliyor-2371489

Hadi istanbullu forumdaşlar siz de iyisiniz arabaları satar mevduata koyarsınız

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    PPF'lerinde düşecek oranları ama geçmişten gelen bağlantıları olduğundan şimdilik oranlar iyi.Bir de %5'lik lehe stopaj farkı olunca mevduattan şu anda iyiler.
    Ama PPF'lerin yerlerde sürüdüğü dönemleri de bilirim.
    Bu arada şunu da belirteyim,fonları bankalar değil onların yan kuruluşları olan portföy yönetim şirketleri yönetiyor.
    Bu fonların getirisi kaç ay veya gün daha mevduatın ustunde kalır geçmiş alınan bonoları ters repoyu falan düşününce bu şekilde bir çıkarım yapılabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Garantiden reklam geldi. Hosgeldin faizi 32 gun 25bin uzeri %21.25 ve 90 gun 21.35
    garanti den bir hesap açtırasım geldi, ama herkese değilmiş anladığım kadarıyla vazgeçtim.

4. Deneme amaçlı hesapta duran 1.500 Tl yi Deniz yatırım fonuna aktardım. 1500 liranın mevduat getirisi günlük 0.67 kuruşken fonda 0.85 kuruş vermiş dün akşamdan bugüne. Ufak tefek tüm vade dönüşlerimi fona aktarmak en iyisi gözüküyor

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Deneme amaçlı hesapta duran 1.500 Tl yi Deniz yatırım fonuna aktardım. 1500 liranın mevduat getirisi günlük 0.67 kuruşken fonda 0.85 kuruş vermiş dün akşamdan bugüne. Ufak tefek tüm vade dönüşlerimi fona aktarmak en iyisi gözüküyor

Mevduat net, fon brüt getiri olabilir mi? Kontrol etmek iyi olur.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Mevduat net, fon brüt getiri olabilir mi? Kontrol etmek iyi olur.
    Yok abi, sattığımda elime geçen net rakam. Yanlış hesaplamadıysam %24 gibi bir mevduat oranına denk geldi.

8.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Yok abi, sattığımda elime geçen net rakam. Yanlış hesaplamadıysam %24 gibi bir mevduat oranına denk geldi.

Teşekkür, güzel oran.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 400/999 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •