Sayfa 401/913 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Bu kadar büyük bir baskılamaya insanın aklına gelmiyor değil. Sığ tahtada öyle bir operasyon yapabilirler ki hisseyi olmayacak yere götürebilirler. Bu kadar itina ile milleti bezdirip bıktırıp dökmeye çalıştılar vardır bir bildikleri.

2. Heh yarın yükselir kesin saldırın, dolar biraz düştü, 5.80 ni yarın geçer ve soluksuz 7 yekadar gider, oradan kendini 9.20 in üstüne attı mı ver elini 12 TL belki de 15TL olur. Nasıl hoşunuza gidecek şekilde yazdım mı? Kağıdı düşürmek için kötü yazılar yazıyor diyip eleştiri yapanlara gelsin....ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir başka bakış açısı;
    Kurlardaki artış ve ithalata getirilen 8% oranındaki damping önlemi düşünüldüğünde ithalatın cazibesini yitireceği ama devam etmek zorunda olduğu ve Kutponun yurtiçi satışlarının artacağı sonucu ortaya çıkıyor. Dampingle ilgili araştırma döneminde Çinden ithalat 59% artarken Kutponun da içinde bulunduğu yerli üretim 14% azalmış. Normal şartlarda yerli üretimin ülkemiz ihtiyacının yarısından fazlasını karşılayacağı gerçeği doğrultusunda ithalatın devam edeceği ortaya çıkıyor. Kutpo bu durumda kanımca avantajlı oluyor ve satış fiyatlarının artacağı bunun da karlılığa olumlu etki edeceği sonucunu değerlendiriyorum. Tamamen kendi düşüncelerimdir. Ytd.

4. 059, senin ile anlaşamadığımız konu şu. Bak açıkça yazacağım iyi anla emi. Şahsım adına kutpoda uzun vadeli yatırımcıyım. Borsada her hissenin bir sahibi olduğunu çok iyi bilirim. Bu neden ile her türlü fiyat hareketi gerçekleşebilir. Kutpoda olduğu gibi 4 TL den 9,45 TL ye gidip buradan 4,99 TL ye belkide daha aşağıya gidebileceği gibi. Bizim sıkıtımız bu değil güzel kardeşim. Biz Kutponun değerinin bu olmadığını ve bir gün ederine geleceğini söylüyoruz. Sen yazıların ile şirketi batık hiç bir ederi olmayan bir şirket olarak ortaya koyuyorsun. Bu kadar kötülenecek bir şirket olmadığını açıkladığı finansal tablolara baktığında anlayacağından eminim. O yüzden burada bu kadar kötümser yorum yapman çok iyi niyetli görünmüyor dostum. Her koyun kendi bacağından asılır. Melek olup yardımcı olmak istiyorsan bilirsin meleklerin yeri bu dünya değil benim güzel kardeşim. 😇

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bu rallide de kutpo'da yine avucumuzu yalıyoruz, NG battı da haberimiz mi yok acaba.
    Batık şirketler bile daha iyi tepki veriyorken neyin sıkıntısıdır bu yahu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Alımları devamlı satış ile karşılık veriyor. Kısaca kral benim ben dersem o olur diyor. Ne zaman canı isterse o zaman yol verecektir..

8. Normalleşme başladı gibi, kutpo geç tepki verir. Her zaman ki gibi sabır,sabır,sabır. Ytd.

Sayfa 401/913 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •