Sayfa 401/504 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4027 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Smartin satisi ve geliri fiyatlanmisti. Fiyatlanmayan esas faaliyet kari idi ve oda kotu geldi. Malesef..

2. Karda gösterseydi vergi verecekti netaş ta yıllar önce böyle yapmıştı bunu bedelsiz olarak dağıttı bu teknik bir olay bence yatırımcılar için daha mantıklı hareket etmişler Sonuç ta bir beklenti bu ya satin alma yada bedelsiz 1 yıldan uzun süreli bu şekild e tutamıyor bildiğim kadarıyla 2021 e kadar ytd..

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yatırımcı için mantıklı hareket etmişlere '' sözüne katılmıyorum da ,beklenti oluşturduğu için bilançoyu beğendim ben .Karı ne yapacaksınız , bir şirket gücünü kasasındaki nakitinden ve oz kaynaklarının büyüklüğünden alır . Bu doğrultuda yorumlayın bence .
    Yakın bir zamanda haber de düşecektir , bedelsiz mi olur ( tablo % 400 gösteriyor) bir yeni satın alım mı olur bunu bilemeyiz. Bence yeni bir alım olacaktır.
    Yarın aşağı kaydırırlarsa paniğe girmeyin ,endişelenecek bir durum yok ! Hayırlı kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Hayırlı olsun Bilançonuz dostlar.

Parayı Vadeli Mevduata yatırmışlar.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by Archist Yazıyı Oku
    Smartin satisi ve geliri fiyatlanmisti. Fiyatlanmayan esas faaliyet kari idi ve oda kotu geldi. Malesef..
    Bence o fiyatlanmamıştı, fiyatlansaydı PD/DD oranı şu an 2.58 olmazdı, malum sektör ortalamasının çok altında, önümüzdeki günler gösterecektir gerçek durumunu. Yatırım tavsiyesi değildir...

6. benim görüşüm iştirak satış gelirinin geçmiş yıl kar zararı olarak atılması yanlış, diğer gelir kalemi ile kaydedilmesi daha doğru olurdu, ayrıca iştirak satış gelirini normal kar zarara ilave edip dağıtım yaparsanız vergi ödersiniz diye biliyorum, iştirak satış kazancı olarak değerlendirilmeli,
    ayrıca vadeli mevduat TL mi dövizmi belli edilmeliydi
    aslolan şu ki kasada 113 milyon nakit var ve pd 2.58 ile sektörün en düşük oranına sahip

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    benim görüşüm iştirak satış gelirinin geçmiş yıl kar zararı olarak atılması yanlış, diğer gelir kalemi ile kaydedilmesi daha doğru olurdu, ayrıca iştirak satış gelirini normal kar zarara ilave edip dağıtım yaparsanız vergi ödersiniz diye biliyorum, iştirak satış kazancı olarak değerlendirilmeli,
    ayrıca vadeli mevduat TL mi dövizmi belli edilmeliydi
    aslolan şu ki kasada 113 milyon nakit var ve pd 2.58 ile sektörün en düşük oranına sahip

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vadeli dağılımı belli zaten dostum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

8. Ne çok iyi ne çok kötü diyebiliyoruz arafta kaldık Allah sonumuzu hayr etsin

Sayfa 401/504 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •