Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: HALK Cafe - II

65 toplu taşıma ücretsiz diye sırf gezmeye çıkıyorlar toplu taşıma 65 yaş üstüne ücretli hatta tarifenin 2 katı olmalı olay çözülene kadar

2. Italya Çin İran da hastalık ilk tespit edildikten sonraki 10 gün içinde açıklanan hasta sayısı, bizim 10 gün içindeki hasta sayımızın kat be kat fazlası.
    Bu durumda 2 ihtimal mevcut:
    1- Virüs bizde yavaş yayılıyor ( torpil )
    2-Kit, ölçüm vs yeterli olmadığından ve yeni yeni kitler gelip ölçümler başladığından var olan vakalar yeni kayıt altına alınmaya daha çok başlandı. Bu durumda ise umalım sayı birden geometrik artış - zaten var da daha da ivmeli 'göstermesin.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Italya Çin İran da hastalık ilk tespit edildikten sonraki 10 gün içinde açıklanan hasta sayısı, bizim 10 gün içindeki hasta sayımızın kat be kat fazlası.
    2-Kit, ölçüm vs yeterli olmadığından ve yeni yeni kitler gelip ölçümler başladığından var olan vakalar yeni kayıt altına alınmaya daha çok başlandı. Bu durumda ise umalım sayı birden geometrik artış - zaten var da daha da ivmeli 'göstermesin.
    Bu gonderinden emin misin. Biz italyadan hem vaka hem olumde hizli gidiyoruz.

4. Yaşlıları evde tutabilmek için banklar kaldırıldı

Bazı il ve ilçelerde, evde kalınmasına yönelik uyarıları dikkate almayanların dışarıda daha az vakit geçirmesi için belediyeler çareyi bankları sökmekte buldu.

Edirne'de ise Covid-19 tedbirleri kapsamında bankı olan çiçeklikler tel örgüyle çevrildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Italya Çin İran da hastalık ilk tespit edildikten sonraki 10 gün içinde açıklanan hasta sayısı, bizim 10 gün içindeki hasta sayımızın kat be kat fazlası.
    İlk açıklama ve vefat günleri örtüşmüyor. 14 gün kuralı dünyaca biliniyor bu yüzden sayılara güven çok düşük.

yaşlıları 7-8 günde öldürüyormuş.
    14 gün kuralı virüsün yaşam süresi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    hastalık bizde yavaş gitmesinin sebebi ?

1 hafta önce rüyamda 1.000 fazla vaka olduğu görmüştüm.rüyamda gördüm. rüya rüya.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    İspanya bayrağıİspanya 11.Gün Vaka 7 Ölüm: 0
    Almanya bayrağıAlmanya 11.Gün Vaka 349 Ölüm: 0
    Fransa bayrağıFransa 11.Gün Vaka 613 Ölüm: 9
    İtalya bayrağıİtalya 11.Gün Vaka 470 Ölüm :12
    Türkiye BayrağıTürkiye 11.Gün Vaka 947 Ölüm: 21

Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz