Sayfa 401/1001 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop LIV

marmara denizinde devasa faylar var deniyor.. deprem olursa bırak sadece depremi tusunami riskide var diyorlar.

varsa yoksa istanbula yığmaya devam ediyorlar milleti.

sonrada .. ee kader.

yahu bu rant değilde nedir.
    .....yorgun demokrat.

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    körfez gezisinin borsada yarattığı beklenti olumlu etki görüldükten sonra Şimşek'i düzenli olarak yurtdışına gönderirler artık , kendide gider.. gezilerin içinin boş/dolu sonuçlanması önemli değil rüzgar yapsın yeter .

yakında cb çıkıp ben de maaşımla döviz değil hisse alıyorum derse beni şaşırtmaz .milleti borsaya yönlendirme hükümet politikası haline geldi . yeter ki millet dövize kaymasın .

ya borsadaki balinalar ,yamyamlar taze yatırımcılara kayarsa ne olacak .kgrg.
    Sanırsan körfezden gelen parayı bize üleştirecekler öyle zannediyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Emlak çok gerginsin eccuk şunu izle rahatla yüzün gülsün

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Vay vay senin kankin olsun emlak bizi azdaha kalsın dinden çıkarıyordu. Sen yakında alkole de başlan. Haaa sen lifty ye beni de götürür diye yağ yakıyon. Olum sen ifşa olmuş birisin orada seni hap gibi atarlar
    kendimi bildim bileli atayizim. bu zamana kadar kendime anca bitane murid bulabildim o da şahit.

şahit benim kırmızı mor pembemsi çizgim.

ayağını denk al..
    .....yorgun demokrat.

5.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Yeni dönemin sigorta şirketlerine, bankalara yarayacağını söylemiştim ben de.

AKGRT %25 yaptı 1 haftada..

Havacılık da iyi gelecek bence. THYAO ve PGSUS'un yolcu sayıları gayet iyi. Ağustosta kampanya yaptılar, tüm biletler satıldı. Üstüne iç hatlarda tavan fiyat arttı..

TUPRS da stoktan ciddi kar yazabilir. Petrol fiyatları sürekli yukarı gidiyor bu ara
    akaryakıt fiyatları 30.haziran bu yana yüzde 60-70 artmasından fayda görecek bi başka şirket de turcas petrol- shell akaryakıt istasyonlarının yüzde 30 ortağı, akaryakıt şirketleri 7-10 günlük satış hacmi kadar stok tutuyor, fiyatlar artınca stok değerleme karı oluşuyor, 3.çeyrekte turcasın payına düşecek olan stok karı 1 milyar TL civarında, şirket ilk iki çeyrek hafif zarar açıklamıştı, yani çeyreğe özgü kar patlaması sürprizi.. yılsonu muhtemel karı 1.5 milyar TL altında olmaz, 4 f/k şirket.. işi ne, akaryakıt istasyonculuğu ve enerji santrali işletiyor, gayet defansif iş alanları

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bu enka dün tavan degilmiydi. Devre kesecek neredeyse.
    Seviyoruz seni Alper hocam

7. Rusya Ukrayna savaşı başladı diye herkesin borsayı sattığı gün,

o gün Endeks 1881 e düştüğünde "Atama selam, işlem tamam." dediğim gündü...

Hey gidi günler...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...39#post5806139

--------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Seviyoruz seni Alper hocam
    Hakkaten haa ,dipten iyi sıçrasdı ..vadeli de 8950 gördü şimdi 8925.75
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 401/1001 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz