Onemli Gunler Banner
Sayfa 402/852 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Genel kurul ıslemlerıne ılıskın bıldırım

ozet bılgı olaganustu genel kurul toplantısı ıcın bılgılendırme dokumanı

yapılan acıklama guncelleme mı ? Evet

yapılan acıklama duzeltme mı ? Hayır

yapılan acıklama ertelenmıs bır acıklama mı ? Hayır

ılgılı sırketler mgros

genel kurul cagrısı

genel kurul tıpı olaganustu genel kurul

karar tarıhı 05.01.2018

genel kurul tarıhı 02.02.2018

genel kurul saatı 14:00

gk``na katılım ıcın pay sahıbı olunması gereken son tarıh 01.02.2018

ulke turkıye

sehır ızmır

ılce cıglı

adres yenı havaalanı cad. No:40 35610 cıglı/ızmır

gundem maddelerı

1 - acılıs, toplantı baskanlıgının secımı ve toplantı tutanagının ımzalanması ıcın toplantı baskanlıgına yetkı verılmesı,

2 - sermaye pıyasası kurulu (`spk`)``nun ıı-23.1 sayılı `onemlı nıtelıktekı ıslemlere ılıskın ortak esaslar ve ayrılma hakkı teblıgı` ve dıger ılgılı duzenlemelerı uyarınca, yonetım kurulunun sırketımızın borsa ıstanbul a.s. Kotundan cıkması ve bunun ıcın sermaye pıyasası kurulu ve borsa ıstanbul a.s.``ye yapılacak olan basvuru ıslemlerı de dahıl olmak uzere ılgılı ıslemlerın baslatılmasına ılıskın onerısının muzakere edılerek kabulu, degıstırılerek kabulu veya reddı,

3 - hakım pay sahıbı konumundakı mıgros tıcaret a.s. Tarafından kıpa tıcaret a.s.``nın dıger pay sahıplerıne yonelık ayrılma hakkı yerıne pay alım teklıfınde bulunulacagı, pay alım teklıfı fıyatı ve pay alım teklıfı surecıne ılıskın genel kurul``a bılgı verılmesı

4 - dılekler ve kapanıs.

Gundemde yer alan hak kullanım sureclerı

borsa kotundan cıkma

onemlı nıtelıkte ıslem

genel kurul cagrı dokumanları

ek: 1 vekaletname.pdf - dıger genel kurul cagrı dokumanı

ek: 2 genel kurul ılanı.pdf - ılan metnı

ek: 3 kıpa gk bılgılendırme dokumanı.pdf - genel kurul bılgılendırme dokumanı

ek acıklamalar

kıpa tıcaret a.s.

Yonetım kurulu baskanlıgından

02 subat 2018 tarıhlı olaganustu genel kurul toplantısına davet

sırketımızın olaganustu genel kurul toplantısı 02 subat 2018 tarıhınde saat 14:00``da sırket merkezının bulundugu yenı havaalanı cad. No:40 35610 cıglı - ızmır / turkıye adresınde yapılacaktır.

Gorusulecek gundem maddelerıne ılıskın bılgılendırme dokumanı toplantıdan uc hafta once kanunı suresı ıcınde sırket merkezınde, www.kıpa.com.tr adresındekı sırket ınternet sıtesınde ve merkezı kayıt kurulusu``nun elektronık genel kurulu sıstemınde sayın pay sahıplerımızın ıncelemesıne hazır bulundurulacaktır.

Toplantıya bızzat ıstırak edemeyecek ortaklarımızın, elektronık yontemle katılacak pay sahıplerının hak ve yukumluluklerı saklı kalmak kaydıyla, vekaletnamelerını ılısıktekı ornege uygun olarak duzenlemelerı veya vekaletname formu ornegını sırket merkezımızden veya www.kıpa.com.tr adresındekı sırketımızın ınternet sıtesınden temın etmelerı ve bu dogrultuda 24.12.2013 tarıh ve 28861 sayılı resmı gazete``de yayımlanan sermaye pıyasası kurulu``nun vekaleten oy kullanılması ve cagrı yoluyla vekalet toplanması teblıgı (ıı-30.1)``ınde ongorulen hususları da yerıne getırerek, ımzası noterce onaylanmıs vekaletnamelerını sırkete ıbraz etmelerı gerekmektedır. Soz konusu teblıg``de zorunlu tutulan ve ek 2``de yer alan vekaletname ornegıne uygun olmayan vekaletnamelerın, ılgılı yasal duzenleme nedenı ıle kabul edılmeyecegı hususunu pay sahıplerımızın bılgı ve dıkkatıne onemle sunarız. Elektronık genel kurul sıstemı uzerınden elektronık yontemle atanmıs olan vekılın bır vekalet belgesı ıbrazı gereklı degıldır.

Fızıken yapılacak genel kurul toplantısına;

· gercek kısı pay sahıplerı kımlıklerını,

· tuzel kısı pay sahıplerı, tuzel kısıyı temsıl ve ılzama yetkılı olan kısılerın kımlıklerı ıle beraber yetkı belgelerını,

· gercek ve tuzel kısılerın temsılcılerı kımlık belgelerı ıle temsıl belgelerını,

· elektronık genel kurul sıstemınden yetkılendırılen temsılcıler ıse kımlıklerını ıbraz ederek hazır bulunanlar lıstesını ımzalamak suretıyle katılabılırler.

Elektronık genel kurul sıstemı ıle oy kullanacak pay sahıplerımızın, ılgılı yonetmelık ve teblıg kapsamındakı yukumluluklerını yerıne getırebılmelerı ıcın merkezı kayıt kurulusu``ndan, sırketımızın www.kıpa.com.tr ınternet sıtesınden veya sırket merkezımızdekı yatırımcı ılıskılerı bolumu (tel: 08507375053) bılgı edınmelerı rıca olunur.

6102 sayılı turk tıcaret kanunu``nun 415 ıncı maddesının 4 uncu fıkrası ve sermaye pıyasası kanunu``nun 30 uncu maddesının 1 ıncı fıkrası uyarınca, genel kurula katılma ve oy kullanma hakkı, pay senetlerının depo edılmesı sartına baglanamayacaktır. Bu cercevede, ortaklarımızın genel kurul toplantısına katılmak ıstemelerı durumunda, paylarını bloke ettırmelerıne gerek bulunmamaktadır.

Olaganustu genel kurul toplantısında gundem maddelerının oylanmasına ılıskın elektronık ortamda oy kullanılma hukumlerı saklı kalmak kaydıyla, el kaldırma usulu ıle acık oylama yontemı kullanılacaktır.

Genel kurul toplantımıza tum hak ve menfaat sahıplerı davetlıdır.

Sermaye pıyasası kanunu uyarınca nama yazılı olup borsada ıslem goren paylar ıcın pay sahıplerıne ayrıca taahhutlu mektupla bıldırım yapılmayacaktır.

Sayın pay sahıplerının bılgılerıne arz olunur.

Kıpa tıcaret a.s. Yonetım kurulu yukarıdakı acıklamalarımızın, sermaye pıyasası kurulu‘nun yururluktekı ozel durumlar teblıgınde yer alan esaslara uygun oldugunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulasan bılgılerı tam olarak yansıttıgını, bılgılerın defter, kayıt ve belgelerımıze uygun oldugunu, konuyla ılgılı bılgılerı tam ve dogru olarak elde etmek ıcın gereklı tum cabaları gosterdıgımızı ve yapılan bu acıklamalardan sorumlu oldugumuzu beyan ederız.

2. Genel kurala katılacaklar en geç 30.01.2018 bir lot almaları gerekiyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Benim Izmire gitmem mumkun gozukmuyor. Ben ve benim durumumda olanlar icin nasil bir yol izlemeliyiz? Nasil destegimiz olabilir bizim tarafa??

4.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Benim Izmire gitmem mumkun gozukmuyor. Ben ve benim durumumda olanlar icin nasil bir yol izlemeliyiz? Nasil destegimiz olabilir bizim tarafa??
    genel kurul benim içinde çok anlamı yok niyetleri ortada soru sorsan cevap alsan ne olacak ...

5. Şimdi genel kurula katılmak için 30.01.2018 e kadar pay sahibi olmalı diyor yani genel kurul tarihinden sonra hisse alan insanlar daha sonra bir kazanım elde edilirse bundan faydalanamayacak mı demektir bunu anlamadım tam olarak bide ısrarla genel kurula katılamayanlar vekalet verebilir gibi bişeyler yazıyo bu açıklamada yani genel kurula katılamayanlarıda ekarte mi etmek istiyorlar acaba anlayan varsa açıklarsa sevinirim

6.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Benim Izmire gitmem mumkun gozukmuyor. Ben ve benim durumumda olanlar icin nasil bir yol izlemeliyiz? Nasil destegimiz olabilir bizim tarafa??
    e-genel kurula katilabilirsiniz. Bunun icin mkk ya kayıt olmanız ve e-imzaniz olması gerekiyor.
    Ben öyle yapacağım

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Migrosun baskı ve zorlama ile %98 ulaşamayacağını anlaması lazım. Kipa yatırımcısı diğer yatırımcılara benzemez. Önce çağrı yapmayacam de, sonra 2.26 dan çağrı yap.Bu süreyi uzat, uzatma da sıfır lot çek. Şimdi kottan çıkıyorum ve son 1 aylık ortalama 2.56 de. Bu arada Mersin avm satışını ve diğerini gizle (Şu anda geri kalanlar içinde pazarlıklar olduğundan eminim). 2018 girince yatırımcıyı atma hakkı %98 çıksın, bu da ekstra 10 milyon lot daha almayı gerektirsin. Komiksiniz valla. Ben Özilhanın yerinde olsam bu işlerle kimleri görevlendirdiyse tekrar düşünürüm. Yapacakları en doğru ve adil hareket kipa ile migrosu adil bir biçimde birleştirip, kipa yatırımcısına migros hisse senedi vermeleridir. Bunun dışında her harekette hem onlar hem biz uğraşırız. Karar migrosun

Sayfa 402/852 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •