Sayfa 402/797 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Düşen kırıldı kırılacak

Bu hafta kritik

Hızlı bir giriş olacak

Beklentim YUKARI.

YTD.

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Tirebolu Yazıyı Oku
    Düşen kırıldı kırılacak

Bu hafta kritik

Hızlı bir giriş olacak

Beklentim YUKARI.

YTD.

Tirebolu arada Dandanakana sor onun grafiklerini kuslu sitede paylasirken veya adini degistir, hak ve emek var onun grafiklerinde

3. SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Tirebolu arada Dandanakana sor onun grafiklerini kuslu sitede paylasirken veya adini degistir, hak ve emek var onun grafiklerinde
    Eblek

13 yıldır erbos taşırım
    Teknik veya çizim bilmem

Gönülden inanarak taşıdım

Bilen bilir.

Başka bir sitede de ismim aynı

Memleketim .

Tirebolu

Grafik paylaşımını beğendiğim için yaptım

Herkes hoşuna giden şeyleri paylaşır

Dandanakan a ait bir grafik veya değil bilmiyorum ama çizim ve emeğe inancım olmasa zaten paylaşmazdım .

5.  Alıntı Originally Posted by Tirebolu Yazıyı Oku
    Eblek

13 yıldır erbos taşırım
    Teknik veya çizim bilmem

Gönülden inanarak taşıdım

Bilen bilir.

Başka bir sitede de ismim aynı

Memleketim .

Tirebolu

Grafik paylaşımını beğendiğim için yaptım

Herkes hoşuna giden şeyleri paylaşır

Dandanakan a ait bir grafik veya değil bilmiyorum ama çizim ve emeğe inancım olmasa zaten paylaşmazdım .

Amacim kötü degil Tirebolu sadece yanlis buldugum icin söyledim belki kendisi icin sorun yoktur veya vardir ama özelden atamadigim icin yazdim..
    13 senedir tasiyorsun ne mutlu sana ben 2 yildir, cevrede okadar cok Erbos reklami olduki bu haftasonu yazik bu seviyeden kisaci ky atlamasin ah almayalim ,uzuncular icin sikinti yok isterse Ab ve Abd ambargo koysun,Erbos ta teknik ters isler cogu zaman ama bu sefer cok yaygara cikti nette bakalim bu hafta ne yapacak Pala..

6. 2 senelik rüya, hayal ve reklam pandemı de bitti. düstugu yerden kalkmadı. Ümitler tükendi. Terk edıldı. unutuldu.

Teknıkcıler bile mesafeli,daha yeni yeni kuslu sitede erbos tan bahsediyorlar.

Tam da spek in istedıgı ortam olustu. bu havayı bu sene kutpo da duydum birde erbos yaparsa krız ı fırsata cevırmıs olurum. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    2 senelik rüya, hayal ve reklam pandemı de bitti. düstugu yerden kalkmadı. Ümitler tükendi. Terk edıldı. unutuldu.

Teknıkcıler bile mesafeli,daha yeni yeni kuslu sitede erbos tan bahsediyorlar.

Tam da spek in istedıgı ortam olustu. bu havayı bu sene kutpo da duydum birde erbos yaparsa krız ı fırsata cevırmıs olurum. Ytd.
    2,5 sene yeter bekmek icin, yeni hedefler var, tabi önce erfosun ErBOSS olusunu görmeden gitmek yok!!Kemerler bagli kask takili, kursun gecirmez yelek giyili haziriz!!
    gidersemde cok uzaga gitmeyecegim önceden yazmistim gidecegim hisseyi beni bekliyor!!

8. Ne dedik bir tavan serileri başlayacak başlamalı mal yok

Sayfa 402/797 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •