Onemli Gunler Banner
Sayfa 405/606 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Ne gündü ama neyse 500 lere gelsin bakalım ne olacak

2.  Alıntı Originally Posted by cengaver Yazıyı Oku
    Son dakikalarda tavanı 10 krş bozmasını yarın için olumlu olduğunu düşünüyorum borsada bir sürpriz olmazsa jantsa sürpriz yapar inşallah
    Sn cengaver,neden olumlu görüyorsunuz mesela,açıklarmısınız,nesi olumlu bunun?

3.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Sn cengaver,neden olumlu görüyorsunuz mesela,açıklarmısınız,nesi olumlu bunun?
    Jantsa'nın 3 tavan yapıp sonra dönme gibi bir özelliği vardı ben 3.tavandan sonra alttan almak için bir miktar elimden çıkarırdım bunda başarılı oluyordum ta ki 590 Lara nefessiz bir şekilde gelene kadar bu normal bir durum değildi ne zaman brüt takasa girecek diye düşünürken bir gece ansızın girdi ki bu sanki jantsanın istediği bir durumdu belki aradaki boşlukları doldurmak için olabilir belkide yarın itibariyle bir seriye başlayacak onu bilemem otkar ile birlikte gittiğini farz edersek bildiğim kadarıyla otkarin 4 Şubat'ta otobüs ihalesi var yarında otkari alacaklarını düşünüyorum jantsada ayak uyduracaktir
    Yazdıklarımı bir hikaye gibi düşünün tabiki ytd
    İşin gercegi bu işlere çok zaman ayıramıyorum onun için hiç bir iddiam yok sadece kendimce senaryo yazıyorum

4. O zaman kendi adıma bende olumlu bulmadığımı söyleyeyim,yaklaşık 3 kere tavanı bozması iyi olmadı.Eğer bir kere olsa ve hemen tavana kitlese spek dökülenleri toplamak için yaptı ve kitledi derdim,yarında bir daha tavan gibi yapıp bir kaç kere daha dökülenleri toplar öğleden sonra 2-3 gibi tavana kitler diye düşünürdüm,fakat brüte girdiğinden tavanda bile normal durmuyor jantsa.
    Yarın tavan olurmu? Kesin bir şey kimse konuşamaz tabiiki...Hee orta vade de olumlu bakıyorum ve 17 şubata 500 ün altında girmese benim için yeterlidir diyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. dün 415-450 bandından alanlar,ki bunlar günlük trade yapanlar brüt takas nedeniyle bu gün satacaklardır.
    spek bunlara uğraşmak istemez...
    Muhtemelen kendi hallerine bırakacaktır.

6. güzel tutunuyor...kapanışta endeksi vermezlerse geçen haftanın üzerinde iyi bir rakamla kapanabilir.

7. verdiler..ahhh endeks ahh....
    durum vahimleşti...

8.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    verdiler..ahhh endeks ahh....
    durum vahimleşti...
    derken gene aldılar...

Sayfa 405/606 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız