Sayfa 406/982 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 7856 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. 3 indikatör ile hissenin hareketini takip ederek uyum sağladığını görebiliyoruz aşağıdaki resimde de indikatörün ne anlattığını okuyabilirsiniz . Yatırım tavsiyesi değildir

2. Grafikçi arkadaşlara saygımız var, fakat grafik bana göre geçmişi gösterir geleceği asla.. Her zaman ki gibi sabah yada gecenin bir yarısında açıklanan tek bir haberle bir Bakmışsın grafikler açılışla beraber alt üst olmuş... Yada içsel bir bilgi bir Bakmışsın açıklanıvermiş....

3. Anlaşılan büyük çıkış için; milyarlık ihale haberlerini bekliyor.,)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    Teknik analiz , Finansal Analizin Tarot Falıdır , Bakla Falıdır Sadece geçmişe ait verilerin bir araya gelmesinden oluşur . Gelecek ile ilgili yapılan yorumlar destekli atışlar şeklinde değerlendirilmelidir . Neden destekli ? Çünkü Hacim artışları daha önceki destek ve direnç noktaları ne de olsafikir vermektedir . Sözün özü Finansal analiz her şeydir ama falsız da kalmamak gerekir . Finansal analiz üzerine içilen bir kahve falı gibidir Teknik analiz .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. Teknikmiş temelmiş hepsi hikaye. Spekülatör ne isterse o olur bizim borsada.

6. Jantsa 25 liraydı 200 lira oldu 1 sene olmadı. Böyle pek çok hisse var. Bizde otokarın başını bekliyoruz 5 yıldır. Günlükçüleri dök anlarımda. 2-3 yıldır bekleyenlerinde cebine bişey girsin

7.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Grafikçi arkadaşlara saygımız var, fakat grafik bana göre geçmişi gösterir geleceği asla.. Her zaman ki gibi sabah yada gecenin bir yarısında açıklanan tek bir haberle bir Bakmışsın grafikler açılışla beraber alt üst olmuş... Yada içsel bir bilgi bir Bakmışsın açıklanıvermiş....
    Borsada tek gerçek paradır. Para grafiği çizer gerisi fasa fiso..
    Temel analizinde anlamı kalmadı saçma sapan firmalar tavan tavan gidiyor.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    Yazıda pahalı olduğunu Şiimdiki durum Sonuçtur ile belli ettim .
    25 TL feci ucuz oluyordu.

O yuzden teknik analiz değl TEMEL ANALİZ KULLANIN

JANTS Tabiki gider Öz varlık karlılığını Pd/dd ne bölün ne kadar ucuz muş belli oluyor .
    Şimdiki durum sonuçtur . Aynı durum OTKAR LOGO ve EGEEN İçin hala geçerlidir .
    SASA ALARK PSDTC FMIZP SODSN için takip edilmeli . . .
    Son düzenleme : Baygeorge; 16-09-2020 saat: 13:33.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 406/982 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •