Sayfa 406/853 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Açılışta direk bankaları aldılar.

Garanti ve Akbnk nın F/K larına baktım. 5,70 civarında. Önünde hala çok yol var. Dünki gibi 2 yükselişi daha kaldırır. Ancak o kadar çıkması beklenmez.

Faizde beklenti çok yükseltildi. Siyonistler bunu bilinçli yapıyorda. Aracı kurumlardan bağlananlar tamamen ezber beyinli takipçi soytarı.

MB beklentiyi karşılamazsa işler terse döner.

Her neyse, ne olursa olacak, bu furya BIST de bidaha yakalanmayabilir.

Ülke için üzülmeyi kenara bırakıp faydalanmaya bakayım. Netçede keçi de bir hayvan.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu hızla gidersek, ilk direnç malum 1300 psikolojik direnç. Sonra ciddi direnç 1330 da, dalga direnci.

1330 a bugün yada yarın erkenden ulaşırsak orayıda geçeriz. Önümüzdeki haftaya kalırsa, dikkat etmek gerekir.

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Bu hızla gidersek, ilk direnç malum 1300 psikolojik direnç. Sonra ciddi direnç 1330 da, dalga direnci.

1330 a bugün yada yarın erkenden ulaşırsak orayıda geçeriz. Önümüzdeki haftaya kalırsa, dikkat etmek gerekir.
    Bakalım duvar nerede
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    esra kızımız dönmüş çok sevindim. %20 lik düşüşe yüksek long ile girmiş kuyruğu titretmiştir diye endişeleniyordum.

---

Görünüşe bakılırsa bankalara yine alış var ve tüm endekse gelen satışlar gün içi karşılanıyor.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Bu arada USDTRY short dan ilk kazancı cebe koydum.

Öğrenme ve test amaçlı bir kaç kontratla 2 deneme yapmıştım, zararla kapadım.

Sonra gerçek alış yapmıştım ve 10 kuruş kârla kapadım. Yeni araç USDTRY de açılışı yapmış oldum. Hayırlı olsun.

ONS da kenardayım, yükselirse short kovalayacağım.

USDTRY de 8.0 e doğru giderse short kovalayacağım.

BIST de bu hafta yüksek longdayım. Önümüzdeki hafta bilmiyorum.

6. Naci Ağbal'ın bankalarla yaptığı iddia edilen toplantının sonuç vermesi,doları ancak ve ancak bu seviyeye düşürebildi,belki 7.60 ı da yabancılar sayesinde görürüz,ama Türk milletinin dolar sevgisi daha aşağı düşmesine izin vermiyor.Dth 224 milyar dolara çıkmış,tüm zamanların rekoru.....Altın 3 günlük düşüşünden sonra tekrar yükseliş havasında,tahminim bu yükselişin süreceği yönünde zira yeni dünya düzeninde altın önemli yer tutacak.....bkz.Time dergisi.....

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    esra kızımız dönmüş çok sevindim. %20 lik düşüşe yüksek long ile girmiş kuyruğu titretmiştir diye endişeleniyordum.

---

Görünüşe bakılırsa bankalara yine alış var ve tüm endekse gelen satışlar gün içi karşılanıyor.
    VIOP'ta endekse girmem sadece bildiğim hisselere girerim hocam. Kontratım yok 3-4 aydır. Tek bir hissedeyim çok düşüktü nedense millet almıyordu. %20 civarı kardayım şükür. Altın, nakit ve USD tutuyorum. Borsada sadece tek bir hissem var.

VIOP'tan yazın bildiğim hisselerde iyi kazandım. Zaten hareketlerini bilmediğiniz hissede girerseniz zarar kaçınılmaz olur.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    adanalı yazdıkların dikkate alındı.

esra harika bir düşünce tarzı, boşa endişelenmişim.

Sayfa 406/853 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •