Sayfa 406/993 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akp / Ömer Çelik : Hak ve özgürlükler mücadelesinin öncü siyasi hareketi biziz. Mücadele ettik, bedel ödedik, geri adım atmadık.

Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yapacağı grup konuşması bu tarihi mücadelenin yeni bir aşaması olacaktır.

Çarşamba günü herkesi ekran başına bekliyoruz.

Cumhurbaşkanımızın açıklamaları, hak ve özgürlükler mücadelemizin tarihine atılmış çok güçlü bir imza olacaktır.
    yine yeni yeniden yeni açılım mı gelecek acaba?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    yine yeni yeniden yeni açılım mı gelecek acaba?
    Döt korkusundan ne yapacaklarını şaşırdılar,dötü sağlama alma yasasıdır mutlak,ama ne yaparlarsa yapsınlar hesaptan kaçış yoktur sistemin yasasıdır bu,her zorba cezasını çekmeye mecburdur.

3. 18.58XX şey, 18.59xx vurdu ...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Siyaseti bırakıyorum emekliliğimi yaşayacağım açıklamasından (Olasılık ihtimali sıfır olduğu için) daha süpriz bir açıklama olamaz diğer bütün açıklamalar az çok ezberlendi ve biliniyor vede olasılık dahilinde.

Hak ve Özgürlükler ise Türk Halkına 29 Ekim 1923 de Cumhuriyetin ilanı ile verildi zaten.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Siyaseti bırakıyorum emekliliğimi yaşayacağım açıklamasından (Olasılık ihtimali sıfır olduğu için) daha süpriz bir açıklama olamaz diğer bütün açıklamalar az çok ezberlendi ve biliniyor vede olasılık dahilinde.

Hak ve Özgürlükler ise Türk Halkına 29 Ekim 1923 de Cumhuriyetin ilanı ile verildi zaten.
    devleti soyma özgürlüğünü elimden almak isteyen tüm görüşleri lanetliyorum, faşistler..!!

6. Hissediyorum bugün incitecekler onu.

BİST’i BİST’i

An itibarıyle 3.446 + % 1,60

7. İstanbul da yaşayan 37 yaşındaki Cem Gümüş, banka aracılığıyla borsadan hisse senedi aldı. Aynı gün hisse senetleri yüzde 10 değer kaybetmeye başladı ve bu hisse senetlerinin satışına izin verilmedi. Ertesi sabah da değer kaybeden hisse senetlerinin toplamda yüzde 30 değer kaybetmesinin ardından 25 bin TL zararı olduğunu belirten Gümüş, savcılığın kapısını çaldı.

https://www.mynet.com/borsada-para-k...i-110107007206

8. ...Onur Şener dün son yolculuğuna uğurlanırken, Şener in avukatı Morga girdim ona son kez baktım; yüzü gözü paramparçaydı ve dikilmişti, ölüm haberi kızına bugün pedagog eşlinde verilecek dedi.

https://www.mynet.com/onur-sener-i-m...i-110107007167

Bu nasil bir nefrettir anlamak mumkun degil.

Siseyi kiriyor, adamin yuzunu paramparca ediyor.

Alkol tabi, arkasina siginacaklardir.

Sisede durdugu gibi durmaz.

Sayfa 406/993 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •