Sayfa 413/964 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Aklı kıt beyni çalışmaz , gitmiş ancak öğretmen olmuş, beni andın geldik!!! Haddini bildirince ağlama!!! Sen hadi fre gre cekleri KEKLE!!!

Topiğin 1. Sayfasında nasıl KEKLEDİĞİN gibi... yorum2 yi iduz düzecekti, hala düzecek!!! İnsanlık namına bi öpseydi... 1 sayfada yorum2 şimdi ne rumuz oldu!!! desem !!! Şefaat dinç söyle bakim sen niye bu kadar DÖNEKSİN!!! Okulda da dönekliği çocuklara empoze etme!!!

1. Sayfa kim neydi şimdi ne oldu cinali döneklik çıkarlar için mübahtır diye düşünen çok burda...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam size bir-iki tavsiyede bulunayim... TTK 531 i okursaniz. Ve fesih davasi ile ictihatlara ve hukuki yazilara bakarsaniz bakarken de azinlik hakki olarak bakin. Fesih davasinda sirket %100 fesih edilmez... Hatta hatta fesih edilmesi cok zor. Mahkeme bilirkisi ya da degerleme sirketini atar sirketin gercek degeri uzerinden fesih davasi acanlara ayrilma hakki verir.

Ve bu ayrilma hakkinda sirket sorumludur. Yani parani sirketten alirsin.

Simdi bilancoda gmler 500 milyon civarinda gozukurken... Sozde yillik cirosu 60 milyonken ki bunu 12 ay calisan Lara tek basina yaparken... Ve Lara'nin degeri icradan yapilan degerlemeye gore 400 milyonken ve sadece Lara bilancodaki gm degerini tek basina gecerken ya arastirmadan boyle bir yorum yapiyorsunuz ya da baska birsey...

Yani korkmayin ne sirketi fesih ettiriyoruz ne de otelleri satiyoruz. Bilakis yaptigimiz mucadele ile bugune kadar icradan satilmak istenen iki otelin icradan satilmasini engelledik...

Gk icin ihtarimizi ve mahkeme basvurumuzu yaptik. Cunku biz yk memnun degiliz bilancolar bunu ispatliyor...

Ifa davasi acan arkadaslarimiz var bu davada zt sorumlu mahkeme kabul ederse sirkette mesul olacak...

Fesih davamizi aciyoruz cunku sirket SPK nin verdigi cezalardanda anlasilacagi uzerine ne biz yayirimcilara saglikli bilgi veriyor... Bilancolara baktiginizda ne de iyi yonetiliyor. Bu davada da sorumlu sirket olacak....

Onun icin size tavsiyem ki biz elestiriye acigiz... Lutfen soylediklerimi bir okuyun sonra da elestirin. Yoksa yazdiklariniz gercekten komik oluyor....

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    BU YAZIYA AŞAĞIDAKİ CEVABI YAZDIM

SES KESİLDİ KAYBOLDU GİTTİ

ŞİMDİ DE SİZ
    BENİM HERHANGİ BİRİ İLE KEZBN KONUSUNDA TEK KELİMELİK İLİŞKİMİ İSPAT EDİN
    SİZİNDE HİSSELERİNİZİ 10 TL DEN ALIYORUM

AMA İSPAT EDEMEZSENİZ
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim

SÜRENİZ DE VAR YENİ ÇIKACAĞIM YURTDIŞI İŞ SEYAHATİNDEN DÖNECEĞİM TARİHE KADAR
    YANİ 26 OCAK AKŞAMINA KADAR
    HADİ SİZE KIYAK
    01 ŞUBAT 2017 YE KADAR SÜRENİZ VAR

BORU DEĞİL 0,35 KRŞ HİSSE YE 10 TL
     Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    Doktor burdan batak adama selam olsun desen ya, sevgili ekibinin guzel yakisikli uyesine, volboru da tanimiyorum deme,

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Önce iduz
    sonra hasson
    şimdi de bu zat ı zevat

bakın kardeşim tüm topiğe cevap tır

benim bu KEZBN ile ilgili yada SS ile ilgili yada bu topikde yazan
    herhangi biri ile ilgimi ilişiğimi yada tanışıklığımı ispatlayan
    her kim olursa olsun

0,35 krş zar zor eden sahip olduğu tüm KEZBN larını 10 tl ye alacağım

ama laf söyleyip de ispatlayamayan
    her kişi için diyeceğim tek şey şudur

AMA İSPAT EDEMEZSENİZ
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

3.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Ablanız size KURBAN OLSUN!!! Maşallah ne şeffaf 1 hafta sonra icra yı açıklamış!!!
    Kendisini abla zannediyor kafa gitmis yazik sana

4. selamünaleyküm

keşke başka nick alsa idin
    Allahın selamı sana hiç yakışmıyor nick olarak bile
    çünkü sürekli yalan söylüyor ve hakaret ediyorsun
    ( benim ile ilgili )

bunların hesabını verirken öbür tarafta beni arama
    HAKKIMI HELAL ETMEYECEĞİM

ama çıkıp ispatlayamadığın ifadeler ve ettiğin hakaretler için ÖZÜR dilersen
    belki fikrim değişir
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

5. Ekip geldi iste aha volbor da geldi doktor da geldi, batak adamda baska kullanici adiylan gelir simdi, ekip degiliz diyonuz masallah , biz size inaniyoruz tabii

6. iduz, seni az kalsın öpüyordu da elinden zor kurtuldun!!! Burda iduz a methiyeler düzüyordun, iduz beni öpme diye!!!
    batan adam burda yok!!! Diğer köyde götün yiyorsa yaz okusun seni!!! yemiyosada gaitanı burada eline yüzüne bulaştırma ... Şefaat dinç...
    İduz şunun telefonunu batan adam a yollada bu nasıl bi belaya bulaşacağını bi anlasın!!! Mahalle karısı gibi ötmesin buralarda

7. Volbor sen kimin adina ne is yaptigini aciklamazsan , niye ayni seyleri papagan gibi soylemekten vazgecmediginizi yazmazsan Allah seni.bildigi gibi yapsin, sorularima cevap versene madem bu kadar cok biliyorsun kervani cevapla

8.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    iduz, seni az kalsın öpüyordu da elinden zor kurtuldun!!! Burda iduz a methiyeler düzüyordun, iduz beni öpme diye!!!
    batan adam burda yok!!! Diğer köyde götün yiyorsa yaz okusun seni!!! yemiyosada gaitanı burada eline yüzüne bulaştırma ... Şefaat dinç...
    İduz şunun telefonunu batan adam a yollada bu nasıl bi belaya bulaşacağını bi anlasın!!! Mahalle karısı gibi ötmesin buralarda
    Ben yolladim tel li bu herif şefaatmi doktorummmm

Sayfa 413/964 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •