Sayfa 413/717 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ılımusta hayırlı cumalar kadameler nasıl rica etsem..

2. iyi dayanır 90 üstü kapnış gelse umutlar yeşerir İNŞALLAH.

BU KADAR BEKLENTİ BU KADAR UCUZ BAŞKA KAĞIT VARMI YOK
    YAPAMA MÜCO YETER ARTIK İTİBARINI KURTAR GÜZEL ANIL..ŞİRKETLERİNİ ÇÖP DEĞERİNE LAYIK DİĞİL LAYIK OLDUGU YERE TAŞI ONLARI..BAK RAMAZAN GELİYOR GÜNAHA GİRME MÜCAHİT ÖREN BEY..

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Sağol ılım üstat ne dersin kapanış 90 üstü olursa haftaya bişeyler olabilir dimi..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Sağol ılım üstat ne dersin kapanış 90 üstü olursa haftaya bişeyler olabilir dimi..
    ustad bir suru haber beklenti olusturuyorlar...normalde bu gunleri bist negatifken mal toplamak icin kullanabilir istese amma bilemiyoz yasayip gorecez...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad bir suru haber beklenti olusturuyorlar...normalde bu gunleri bist negatifken mal toplamak icin kullanabilir istese amma bilemiyoz yasayip gorecez...
    müco aç gözlü kağıtları götürecek spekülatör le anlaşamıyor ..

7. ben bu forumda artık kendi adıma destek ve direçler grafikler dışında insanlara umut vari veya tam tersi umutsuzluk vari yazıların insanları etkileyecegini düşünüyorum bu çok büyük bir vebal .kimki başkalarının degirmenine bilerek veya bilmeyerek su taşıyorsa yazıklar olsun ona ve kazanacagı menfaatelere .. en tehlikeli yalan içine dogru karışmış yalan söyleme biçimidir ki zaten böyle insanlar çıkar ve menfaatleri için herşeyi yaparlar böylesi insanların şerrinden ALLAH cc korusun .... paraperst menfaatperest insanlar herdaim mevcut dikkatli olun kimseden etkilenmeyin naçizene tavsiyem birikimlerinizde ailenizin de hakkı var çocuklarınızın hakkını koruyun gözünüzü sizin birikiminize dikmiş insanların planlarını RABBİM bozsun ve onlara fırsat vermesin inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    ben bu forumda artık kendi adıma destek ve direçler grafikler dışında insanlara umut vari veya tam tersi umutsuzluk vari yazıların insanları etkileyecegini düşünüyorum bu çok büyük bir vebal .kimki başkalarının degirmenine bilerek veya bilmeyerek su taşıyorsa yazıklar olsun ona ve kazanacagı menfaatelere .. en tehlikeli yalan içine dogru karışmış yalan söyleme biçimidir ki zaten böyle insanlar çıkar ve menfaatleri için herşeyi yaparlar böylesi insanların şerrinden ALLAH cc korusun .... paraperst menfaatperest insanlar herdaim mevcut dikkatli olun kimseden etkilenmeyin naçizene tavsiyem birikimlerinizde ailenizin de hakkı var çocuklarınızın hakkını koruyun gözünüzü sizin birikiminize dikmiş insanların planlarını RABBİM bozsun ve onlara fırsat vermesin inş
    AMİN de ne demek istediğini açıklarmısın kimmiş bunlar..

Sayfa 413/717 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •