Sayfa 413/563 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Ortak satışı olmazsa gülere doğrudan bir faydası yok halka arzın ,sadece a1 degerlemesinden suni kâr yazar bilançoda.Önce bi 2.63 üzerine atsın ordan 2.85 leri geçsin hemen çanak hedefleri verilmiş borsanin şu ortamında.Ana pazara verdiği tepki gibi bi %3 4 yukarı çıkar sonra geri alır hepsini en fazla olacağı bu.
    Sn ordinaryus...
    Grafiği incelerseniz çanak formasyonunun kısa vade olmadığını görürsünüz..
    Şimdiye kadar tepesinden çanağın dibine gelen süre yaklaşık 1,5 yıl..
    Yani önümüzdeki 1 seneye yayılacak uzun soluklu trendin sonu 7,70 ler olabilir..
    Hissede artık mızrak çuvala sığmıyor.Yatırımcı olup sabredenlere güzel kazançlar sağlayabilir..
    ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirket yatirımcıyı o kadar çok ürkütmişki şirket altın madeni bulsa veya Bill gates yatırım yapsa yinede yükselmez asla yükselemez psikolojisi var..
    Pandemide katmedeğer olarak en çok satan ürün olan kit ureten bir iştiraki var..
    Milyar liralari gececek A1 iştirakinin sahibi ve halka arz için adım atıyor..
    A1 girişim sermayesi patlamaya hazır bekleyen şu anda bebek pozisyonunda sürprizlere gebe bir atılım..
    Ana pazara geçmesi muhteşem..
    Bilanco sağlam ve para basıyor..
    Buna rağmen PİYASA DEĞERİ 290 MİLYON LİRA..
    BU deger sürdürülemez..
    Birgün gelipte halka arz değerleme ve pandemideki rekor satişlarla 290 milyon KARINI YAKALARSA NE DİYECEĞİZ???
    Muazzam potansiyel...
    AMA GEL GÖRKİ YAŞANMIŞLIKLAR VAR..
    PATRON ETKİSİ VAR..
    ANCAK PATRONUN İSMİNİ ALAN ŞİRKETİNİ ELBET EDERİNE ULAŞTIRACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
    Ben hisseyi övmüyorum sadece olanı yazıyorum..
    BU GELİŞMELERİDE KÜÇÜK GÖSTERMEYE ÇALIŞANLAR VAR..
    En az durduğum hissede 8,5 ay kalmışım..
    Ekranı kapattım üstüne yattım..
    Hesap ortada ben sabirla bekleyip o çanakta corba içmesini bilirim evelallah..
    ASLA YTD..

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Şirket yatirımcıyı o kadar çok ürkütmişki şirket altın madeni bulsa veya Bill gates yatırım yapsa yinede yükselmez asla yükselemez psikolojisi var..
    Pandemide katmedeğer olarak en çok satan ürün olan kit ureten bir iştiraki var..
    Milyar liralari gececek A1 iştirakinin sahibi ve halka arz için adım atıyor..
    A1 girişim sermayesi patlamaya hazır bekleyen şu anda bebek pozisyonunda sürprizlere gebe bir atılım..
    Ana pazara geçmesi muhteşem..
    Bilanco sağlam ve para basıyor..
    Buna rağmen PİYASA DEĞERİ 290 MİLYON LİRA..
    BU deger sürdürülemez..
    Birgün gelipte halka arz değerleme ve pandemideki rekor satişlarla 290 milyon KARINI YAKALARSA NE DİYECEĞİZ???
    Muazzam potansiyel...
    AMA GEL GÖRKİ YAŞANMIŞLIKLAR VAR..
    PATRON ETKİSİ VAR..
    ANCAK PATRONUN İSMİNİ ALAN ŞİRKETİNİ ELBET EDERİNE ULAŞTIRACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
    Ben hisseyi övmüyorum sadece olanı yazıyorum..
    BU GELİŞMELERİDE KÜÇÜK GÖSTERMEYE ÇALIŞANLAR VAR..
    En az durduğum hissede 8,5 ay kalmışım..
    Ekranı kapattım üstüne yattım..
    Hesap ortada ben sabirla bekleyip o çanakta corba içmesini bilirim evelallah..
    ASLA YTD..

Sn Fibonacci

Başka söze gerek yok , herşeyi özetlemişsiniz

Bu şirketler ederini bulacak

Sabırla bekleyeceğiz.

4. Ūlkenin nasıl bir çöplūğe döndūğūnū size pazartesi ilk seansta gösterecekler.En nihayetinde ederini bulacak diyorsunuz değil mi?

Siz kurtlarla dans ediyorsunuz beyler.Burası er meydanı değil.Bileğinin hakkıyla kazanmak eski bir lakırdı.

Bunları 2.54 maliyetli 130 bin lotu olan biri olarak söylūyorum.Defolun gidin mesajı veriyir uzun zamandır borsamız.Anlayan mesajı alıp gidiyor.Anlamayanlardan alın terini her yolla alacaklar.

Taki bu devran dönene kadar.Cumhuriyetin 100 yılında tekrar kūllerimizden doğacağız.

5. https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...yapti-41918455

Bu yeni tebliğe göre Pay Alımı ile ilgili hususlardan bizi ilgilendiren bir konu var mı acaba.?

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ūlkenin nasıl bir çöplÅ«ğe döndÅ«ğÅ«nÅ« size pazartesi ilk seansta gösterecekler.En nihayetinde ederini bulacak diyorsunuz değil mi?

Siz kurtlarla dans ediyorsunuz beyler.Burası er meydanı değil.Bileğinin hakkıyla kazanmak eski bir lakırdı.

Bunları 2.54 maliyetli 130 bin lotu olan biri olarak söylÅ«yorum.Defolun gidin mesajı veriyir uzun zamandır borsamız.Anlayan mesajı alıp gidiyor.Anlamayanlardan alın terini her yolla alacaklar.

Taki bu devran dönene kadar.Cumhuriyetin 100 yılında tekrar kÅ«llerimizden doğacağız.
    Sn Dealer
    Firma ediyorsa ederini buluyor mutlaka
    Hele mali verileri sektörüne göre ucuzsa , teknik olarak uygun yerlerdeyse
    Bize sadece bir müddet beklemek kalıyor
    Siz Glryh inanıp ortak olmuşsunuz , Rta da ortalama yapıyordunuz düştükçe
    Büyüklerin derdi hisseler diplerdeyken küçük yatırımcıyı oyundan kovmaktır
    Tepelerde tam tersi olur
    Küçük yatırımcının kafası karışsın diye türlü oyunlar çevrildiği aşikar
    Burası borsa yatırım yapıyoruz sadece, kimseyle güreşmeye niyetimiz yok ,en büyük silahımız analiz ve sabır.
    Syg.

7. SADECE BİR ÖRNEK..
    HALKA ARZ YENİ BİR HEYECAN DEMEK..
    FİYATLARI NERELERE GETİREBİLECEĞİNİ NATEN ÜZERİNDEN GÖSTERELİM
    İştirakini halka arz kararı alınca hisse fiyatını neredeyse 3 e katlamış..
    ASLA YTD...

bende "sadece" İHA halka arz olacak diye aldigim ihyay hisselerinden ciddi zarar yazdim.

sağolsun spk 3,5 ay oldu bir onay gonderemedi.

sadece konuya halka arz diye bakmamak lazim. guler yatirim zaten mevcut finansallari ile ucuz bir hisse + ustune en onemli istirakini halka arz ediyorsa insallah hakettigi degere ulasacaktir.
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    [B]SADECE BİR ÖRNEK..
    HALKA ARZ YENİ BİR HEYECAN DEMEK..
    FİYATLARI NERELERE GETİREBİLECEĞİNİ NATEN ÜZERİNDEN GÖSTERELİM
    İştirakini halka arz kararı alınca hisse fiyatını neredeyse 3 e katlamış..
    "yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 17-10-2021 saat: 14:05.

Sayfa 413/563 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •