Sayfa 414/689 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketi batırırlarsa M.Ö'yü feci şekilde aldatmış olacaklar. Adamı tamam yükselteceğiz deyip yıllarca oyaladılar. Zamanında genel kurul talebinden vazgeçirdiler. En son 99'dan geri döndererek satmasına fırsat bile vermediler. Bu durumda M.Ö'nün bunlardan büyük bir intikam alması gerekir. Hatta bu Cengo'nun bir yerlerinden kan almaya kadar gider mi bilemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Şirketi batırırlarsa M.Ö'yü feci şekilde aldatmış olacaklar. Adamı tamam yükselteceğiz deyip yıllarca oyaladılar. Zamanında genel kurul talebinden vazgeçirdiler. En son 99'dan geri döndererek satmasına fırsat bile vermediler. Bu durumda M.Ö'nün bunlardan büyük bir intikam alması gerekir. Hatta bu Cengo'nun bir yerlerinden kan almaya kadar gider mi bilemiyorum.
    Atı alan Üsküdar'ı geçti. Eline koz geçtiğinde vurup indirecekti. Onu yapmayarak en büyük hatayı yapmış oldu.

3. Halbuki bu kadar düşman kazanacağına, bu kadar ah alacağına beş tavana bu işi çözer. Geçen b99 hareketi gibi peşpeşe beş tavan lazım. Sonrasında herkes kendi yoluna gider gibime gelir.

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Atı alan Üsküdar'ı geçti. Eline koz geçtiğinde vurup indirecekti. Onu yapmayarak en büyük hatayı yapmış oldu.
    Orası öyle de dostum, adamı aldattılar. Verdikleri sözleri tutmadılar. Bu gibi durumlarda bazen işler ticaretin dışına çıkar. Allah göstermesin herşey olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Halbuki bu kadar düşman kazanacağına, bu kadar ah alacağına beş tavana bu işi çözer. Geçen b99 hareketi gibi peşpeşe beş tavan lazım. Sonrasında herkes kendi yoluna gider gibime gelir.
    Vallahi adamlar artık orayı da göstermeyecekler. Anladılar ki bunlar 1 TL YE razı. O yüzden şimdi 0.50 TL lere fit etmeye çalışıyorlar..

Nerdeeen nereye... İrfan Bağımsız denetimin 2013 mayısında Elektropak için hazırladığı değerleme raporunda yer alan gelecek dönemlere ilişkin satış tahminleri :

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Bu arada diğer tarafta alım-satım verilerini paylaşmadılar..Selim hoca da yok ortalıkta ki ondan isteyelim
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

8. spk utansın...denetleme yapmadı.40 milyona elektropakı eseme sattı,sonra kapısına kilit vurdu....

Sayfa 414/689 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •