Onemli Gunler Banner
Sayfa 415/460 İlkİlk ... 315365405413414415416417425 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam bunlar çok tehlikeli ifadeler. Büyük vebalı olur. Zaten sayfada fazla yazan yok. Düşer çıkar. Ya yukarı giderse ne yapacaksınız. Sattirdiginiz insanların vebalı ne olacak. Burası dünya. Er geç gideceğiz. Sakin olmakta fayda var. Uzun vadeli bakmak lazım. 2 3 yıl sonra en kötü yine buraları görür. Türk yatırımcı sabırsız. Arsa gibi düşün. Bekledin ne olacak.
    Neden bunu bana diyorsun? Benden önce diyecek başka birileri yok mu sence? Ya da onlara diyemediğin icin mi bana diyorsun?

Yukarı gidecek diyen olursa alkış, aşağı gidecek diyen olursa büyük vebal içinde..Bu mudur yani?

Bana kalırsa kimseye birşey dememek gerek..Kimse kimsenin vebalini almadı, almaz da..Her koyun kendi bacağından asılır.Herkes kendi yaptıklarından sorumludur..Başkasının dedigiyle iş yapan adam batsın gitsin zaten..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2. Hocam kusura bakmayın. Kalbinizi kırmak için söylemedim. İddialı söylemler insanlara yanlış yaptırabilir. Zararına satmamak lazım. Gerekirse 1 -2 yıl beklenir. Sonra yine maliyete gelir. Borsa burası belli olmaz. Büyükler düşünsün. Sonuçta masa sandalye şirketi değil. Faaliyetleri var. Arsası var. Sabırlı olalım diyorum.ben burada çok küçük yatırımcı olmadığını düşünüyorum. Teknikten çok anlamam. Sizin daha bilgili ve tecrübeli olduğunuza inanıyorum. Ben sadece fikrimi söyledim. Zaten kimse yazmıyor. Sacrosanct hocam bu kağıdı önerdi. Ben ona istinaden aldım. Kendisine güveniyorum. Er geç yazdığı kağıtlar hedefine gidiyor.

YKGYO Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -103210 Ana Ortaklık Payları: -204404

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kafa kafaya bir bilonço son gelen 45 milyonluk satış haberi gayet güzel finansbankın son 3 günde aşışı 400 bine yakın 1.94 ortalama ile çarşamba tekrar 2 lere doğru bir hareket olur düşüncesindeyim çok ucuz kaldı burularda

5. 1.87 kapadı .. finans bank zarari dağ gibi..45 milyon satış haberin nerede ki..

6. 45 milyon satis haberi 2017 yilinin bilancosunda ilk ceyrekte 1 daire satilmis yani 27 dairenin satisi 2017 yapilmis 1 dairenin geliride yonetim giderleri vs cikildiktan sonra 103 bin zararla bilancoya boyle yansimis konunun ozu ykgyo hepimizi sapa oturttu

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Daha 2 hafta önce 2.50 olan hisse 1.87 bu bile bu fiyatın ne kadar cazip olduğunu anlatmak için yeterli bence.

Sayfa 415/460 İlkİlk ... 315365405413414415416417425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •