Sayfa 419/1003 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ben stopajı sıfırlanan fonları artışa yakalanmayacağını düşündüğün uygun dönemlerde satıp tekrar alacağım
    Eyvallah üstad aynı fikirdeyim, ufaktan vadeliye dönme zamanı da geldi gibi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Borsada düzeltme bekliyor musunuz? Hyf lardan bir kısmını çıkıp olası bir düşüşü ppf da beklemek mantıklı mıdır? Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Twitter da nerdeyse tüm yorumlarda düzeltme bekliyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    Fonlar hakkında çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz ellerinize sağlık.

Bende takip ettiğim fonun içerik değişimini ay ay izliyorum.

Portföy dağılımlarını görmek fonun nasıl yönetildiği hakkında daha güzel izlenim veriyor.

Tacirler Değişken Fon.

Syg.
    Güzel çalışma olmuş elinize sağlık.

4. Arkadaşlar merhaba,
    Fon sepetim aşağıdaki gibidir. Eurobond miktarını azaltıp yerine GMA almayı düşünüyorum. Son faiz kararından sonra döviz oranını düşürmekte fayda var sanki. Fikirlerinizi merak ediyorum?
    PRTF.JPG

5. Merhaba arkadaşlar,
    faizlerin artması vede doların düşmesi nedeniyle elimdeki eurobond fonlarını pazartesi sabah satmayı düşünüyorum.satış valörü 3 olan bu fonlarda bildiğim kadarıyla para perşembe öğleden sonra hesabıma geçecek,perşembe öğleden sonra bankamın ppf sini alabilecekmiyim yoksa para ayın dördüne kadar boştamı kalacaktır?

6.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,
    faizlerin artması vede doların düşmesi nedeniyle elimdeki eurobond fonlarını pazartesi sabah satmayı düşünüyorum.satış valörü 3 olan bu fonlarda bildiğim kadarıyla para perşembe öğleden sonra hesabıma geçecek,perşembe öğleden sonra bankamın ppf sini alabilecekmiyim yoksa para ayın dördüne kadar boştamı kalacaktır?
    Ziraatten alabiliyorsunuz öğleden sonra.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Ziraatten alabiliyorsunuz öğleden sonra.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fonlar YKB de , öğleden sonra banka PPF si alınabiliyor ama acaba yılbaşı tatili nedeniyle perşembe öğleden sonra yapılan alımı ayın dördündeki fiyattan yaptırıyor olabilirmi diye içime kurt düştü.

8.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Fonlar YKB de , öğleden sonra banka PPF si alınabiliyor ama acaba yılbaşı tatili nedeniyle perşembe öğleden sonra yapılan alımı ayın dördündeki fiyattan yaptırıyor olabilirmi diye içime kurt düştü.
    31 Aralık perşembe günü tam gün.
    Yarım gün tatil yok.

Sayfa 419/1003 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •