Onemli Gunler Banner
Sayfa 419/1011 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Forum okumayi azaltin.

Arada çıkın yürüyün.

Geceden plan hazirlayip yazın.

Gün içinde gerceklesti gerceklesmedi.

Uydum uymadim.

Uymafi isem sebebi. Kazandı isem sebebi kaybetti isem sebebi.

Yazın.

Sistem haline getirmeye çalışın. Illa Koda gerek yok : sisteminiz ne? Ne olunca neyi nerede alıp ne durumda kar al ne durumda zarar kes yapıyorsunuz?

Buna peki uyabiliyor musunuz?

Ben 15 senelik borsaci. 9 senelik forum okuyucu. 6 7 senedir yazarım.

Son 3 yıldır viop yapıyorum.

Cok yuklu zarar vardı.

Cok şükür hepsi çıktı, şimdi az miktar kar var.

Tam oldum diyordum. Sasa da kolu kaptırdım. Zor geri aldım makineden kolumu.

Demek ki olmamisiz henüz.

Çalışmaya devam!!!
    Abi sen yürek mi yedin Sasa ya bulaşacak kadar. Viob kumarsa Sasa kumarın büyüğü.

2. Ben olaya iki yönden bakıyorum. Birincisi seçim var bu kadar taze kekliği borsaya soktular. Şimdi bu keklikler avlanirsa seçimde negatif yazar. Belki bunlara güzel para kazandıracaklar. Diğer yönden borsadan çıkan paranın dövize gitmesinden ödleri kopuyor. Onun için ne yapıp edip borsayı tutacaklar.

3. Birde hakikaten borsanın büyüsüne kapılmış Pirana Topluluğu var. Sasa hektas miatek Alfas kontrolmstik gibi kağıtları ayakta tutuyorlar.

İndirim yapmıştı ya
    Ordan anlayacaktın..
    Fransız arabalarının işçiliği zor.

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben şimdi arabamın modelini söylerim dudağın uçuklar Salih abi.
    Ama olsun be bizim gönlümüz zengin .
    Hem en iyi araba beni Adana dan Konya ya sağlam götüren arabadır.
    Motor sabahları stop ediyor."Çalıştır 1 dk bekle" dedi Eskiden böyle bir sorunum yokdu.
    5500 tl bayıldım bidene daha problemim oldu.Arabaya para harcadıkca kötüleşiyo sanki
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Bu sayısı milyonları bulan yeni yatırımcı burda zarar etse ikinci etapta kredi çekerek maliyeti düşürmeye çalışacaklar. Ardından kredili işlem ile devam edecekler en sonunda sıfırlarlar ama bunlar aşama aşama böyle olabilir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,337
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    İndirim yapmıştı ya
    Ordan anlayacaktın..
    Fransız arabalarının işçiliği zor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyi fikirmiş.

Ya kardeşim tır sürer kamyon sürer .İstanbul da olsam tamirciye gerek yok. .Bir keresinde binek arana yolda kaldı.İndi bir yerine sakız yapıştırdı yola devam etti.
    Kaldık ustalara işde.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Forum okumayi azaltin.

Arada çıkın yürüyün.

Geceden plan hazirlayip yazın.

Gün içinde gerceklesti gerceklesmedi.

Uydum uymadim.

Uymafi isem sebebi. Kazandı isem sebebi kaybetti isem sebebi.

Yazın.

Sistem haline getirmeye çalışın. Illa Koda gerek yok : sisteminiz ne? Ne olunca neyi nerede alıp ne durumda kar al ne durumda zarar kes yapıyorsunuz?

Buna peki uyabiliyor musunuz?

Ben 15 senelik borsaci. 9 senelik forum okuyucu. 6 7 senedir yazarım.

Son 3 yıldır viop yapıyorum.

Cok yuklu zarar vardı.

Cok şükür hepsi çıktı, şimdi az miktar kar var.

Tam oldum diyordum. Sasa da kolu kaptırdım. Zor geri aldım makineden kolumu.

Demek ki olmamisiz henüz.

Çalışmaya devam!!!
    yok bu forumdan çok etkilenmiyorum, benim hatam stoploss u becerememdir! zamanında 300- 500 i kabullenmiyorum ama zamanı gelince de 30 bin 50 bine lanet olsun deyip kol kesiyorum, en büyük zararımı ARZUM halka arzında yaşadım, 2 günde %30 yedim zarar 127 bin tl ile kol kestim yani tavandan aldım o gün dip ve ertesi günde dipten pozisyon kapattım, büyük bir kısmı krediliydi taşıyamazdım da, bu parayı da oransal halka arzlardan ancak 1 yılda çıkarabildim!

8. Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (VKGYO) payları ile ilgili olarak; 15.12.2022 tarihinde 7.974.238 adet A Grubu imtiyazlı paylar için pay başına 5,035 TL ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O'ya pay satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ sermayesinde payımız kalmamıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    __________________________________________________ ___________________

Vakıf Finansal Kiralama AŞ (VAKFN) payları ile ilgili olarak; 15.12.2022 tarihinde 1.730.936 adet payın pay başına 5,14 TL ile pay satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Vakıf Finansal Kiralama AŞ sermayesinde payımız kalmamıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    __________________________________________________ _____

Var bi hazırlık ama ne.?

YTD

Sayfa 419/1011 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •