Sayfa 42/279 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Scarface arkadaşımız da burdaymış anlayacağımız dilde yazarsa seviniriz

2. Sn ondrgsh grafiğinize göre yeni direnç noktamız var mı ya da düzeltme bekliyonuz mu

3.  Alıntı Originally Posted by ondrgsh Yazıyı Oku
    Açıkçası despc ilk ilgimi çektiğinde 3/1/2016 tarihli eregl grafiğine benzettim.
    Eregl grafik linki: http://i.hizliresim.com/QaWvZk.png
    Bu grafikte fiyat yeni dipler yaparken macd daha yukarıda dipler yapıyordu(dönüş sinyalidir).

Despc 13/1/2017 tarihinde düşend trendi kırdı ve yükseliş teyit edildi.Despc linki (grafikteki sarı çizgi): http://hizliresim.com/DP9BPo
    Akabinde pozitif uyumsuzluk seviyeleri ve aynı zaman fib.düzeltme seviyeleri olan 3,75 ve 4,03 seviyelerini hedef olarak takip ettim. Bugün ise grafiği burda paylaştım, geri çekilmeler olabilir dedim ve niyetime varana kadar yapılan yorumlar üzerine paylaştığıma pişman oldum.

Elimde #despc hisse senedi YOK.
    Burda sadece yaptığım değerlendirmeyi paylaşmak istedim.
    Yaptığım değerlendirmeler yatırım tavsiyesi falan değildir.
    Hepinize bol kazançlar.

Yukarıdaki yorumda DESPC-EREGL grafiklerinin benzerliğinden bahsetmiştim.
    4,04 bölgesinden geri çekilme olabilir şeklinde yorumladım. (Beklentilerimin aksine 4,04 bölgesinden geri çekilmeden harekete devam etti.)
    Dünkü kademeleri incelediğimizde 4,04-4,05 bölgesindeki işlem hacmi çok güzeldi.
    Sağlıklı bir yükseliş trendi içerisinde hareketin devam ettiğini düşünüyorum.
    Hisseler sürekli yükselmez geri çekilmeler olabilir ve bu son derece sağlıklıdır.
    4,32 üstünde 4,83-4,84 tarihi zirve seviyesi hedef olarak takip edilebilir (bir arkadaş 4,84 direnci tek dirençtir yorumunda bulunmuştu).
    Temettü açıklaması ve üç aylık bilanço uzun vade durumu ile ilgili daha sağlıklı yorum yapmamızı sağlayacaktır. Bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by BEYPAZARLI Yazıyı Oku
    İkiside DESPC gibi ky in dostu hisseler.
    Akbank orta uzun vadede İndes için 12,50 fiat belirledi.
    İndes arsadan gelecek 90 milyon doların % 40 nı temettü olarak dağıtacak.
    Takibinde yarar var.
    DGATE:2,50 tl fiatlardan 22,00 tl gördü.Oradan %200 bedelsiz verdi.
    Teşekkür ederim .Çok sağol.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar bahsi geçen kurum bazı tahtalara girdiği zaman yaptığı algoritmalar ile bir anda hisseyi yukarı çekip sert satışlar ile 5-6 kademe düşürebilir. Bakın bu olacaktır demiyorum. Daha önce oldu sadece başıma gelmiş bir kaç olay ile yaşadığım tecrübe neticesinde paylaştım. Tekrar ediyorum bu olacak demiyorum sadece dikkat edin panik yapmayın diyorum. Örnek isteyen varsa yakın tarihte tatgd 8.40 a gelene kadar ve 8.40 sonrası düşüşte takasları incelesinler. Lütfen bunu sadece dostane bir yorum olarak görün ve bu yazdıklarımın etkisinde kalıp işlem sakın ola yapmayın.

6. Günaydın,
    iyi kazançlar.

7. Günaydın, iyi kazançlar.

Sanki bugün satıcılar çok istekli gibi geldi bana.

8. Bugün için yorumlarınız neler?

Sayfa 42/279 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •