Sayfa 42/734 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 329 - 336 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam Cem Hakko 1920 yillardan beri dunyaya acilmadiysa artik gec kaldi.firmayi birine iyi fiyata satmak icin yagliyo balliyodur..

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi ya hiç malım kötü malım kötü diye satış yapmaya çalışan tüccar gördün mü işin kuralı bu öyle değil mi aziz dostum.

2. Kagit 3.60 dustu.sosyal medyada okuduklarima gore 2.5 ile 3 arasindan toplayan grup elindeki mali cikiyormus.

3. Ne güzel de düşüyor. BY vakkocuları adeta kırbaçlıyor. Vur BY vur. 2.90 TL'den alıp 4.50 TL'den satmayan bu Vakkocular müstehak. YTD.

4. Vakko'dan satış açıklaması

1938 yılında "Şen Şapka"markasının sahibi Vitali Hakko tarafından kurulan moda devi Vakko, bugün stratejik işbirliklerini değerlendirmek için Credit Suisse International ile anlaşma imzaladığını duyurdu.
    Vakkodan satış açıklaması
    23 Ağustos 2017 - 16:54:08Hürriyet Haber
    VAKKO Tekstil stratejik alternatiflerin tespiti ve değerlendirilmesi amacıyla, Credit Suisse International ile şirketin doğrudan ve dolaylı ortakları arasında bugün bir danışmanlık sözleşmesi imzalandığını duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, "Her ülkenin övünç duyduğu markaları vardır, Vakko Türkiye'nin övünç duyduğu markasıdır. Yeni yatırımlarla güçlenerek büyüyoruz. Vakko markasının büyüme potansiyelini ve dünyaya açılma modellerini değerlendirmek istiyoruz. Son dönemde gösterdiğimiz dikkat çekici performans üzerine yoğunlaşan ilgi sonucu çeşitli stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi için Credit Suisse International ile bir danışmanlık sözleşmesi imzalandık. Vakko'nun son dönemdeki büyümesi markayı daha ileriye taşımak için bizi cesaretlendirdi" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/amp/vakko...amasi-40559311

Sayın Cem Hakko keşke şu stratejik alternatifler kelimesini biraz daha açıklığa kavuştursaydı. Biz yurt dışında yeni mağazalar açacağız ya da kendimize yabancı ortak arıyoruz gibi. Ama haberin başlığına ve algılanış biçimine bakarmısınız:

Vakko'dan satış açıklaması

Yatırım tavsiyesi değil haber ve kişisel görüş paylaşımıdır.
    Son düzenleme : Burutay; 23-08-2017 saat: 17:21.

5. Arkadaslar borsagundem.com da vakko hisseleri neden dusuyor diye yazi var.okumanizi tavsiye ederim.sirket anladigim kadariyla dar bogazda.kisa vadeli borclari sermayesinden fazla imis.herhalde donemiyeceklerini anlayip satis yada ortak bulup pacayi kurtarmak istiyolar.isin diger kotu kismida speklerin operasyonu bitirmis olmalari.yukari potansiyel ihtimali zayifladi.Allah yardimcimiz olsun.borsa isi cok sakat.gecendede ayni boyle durum parkmede yakalandim.sabah arti.aniden taban..Allahtan maliyetim cok asagilardaydi karla ciktim buna girdim bundada ayni olay.inanilmaz..

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Arkadaslar borsagundem.com da vakko hisseleri neden dusuyor diye yazi var.okumanizi tavsiye ederim.sirket anladigim kadariyla dar bogazda.kisa vadeli borclari sermayesinden fazla imis.herhalde donemiyeceklerini anlayip satis yada ortak bulup pacayi kurtarmak istiyolar.isin diger kotu kismida speklerin operasyonu bitirmis olmalari.yukari potansiyel ihtimali zayifladi.Allah yardimcimiz olsun.borsa isi cok sakat.gecendede ayni boyle durum parkmede yakalandim.sabah arti.aniden taban..Allahtan maliyetim cok asagilardaydi karla ciktim buna girdim bundada ayni olay.inanilmaz..

Hiç de bir iyilik meleğine benzemiyorsun aziz dostum tam adınla (yuzdeoncu) mütenasip bir şekilde şu hisse bir % 10 düşse de alıp para kazansak diyorsun o kadar. Nitekim eğer durum tam da senin dediğin gibi olsa ve bu haber de tamamen senin dediğin gibi algılansaydı son 10 günde yaklaşık % 35'lere varan prim yapmış olan bu hisse kesinlikle taban yapar dı? Öyle değil mi?

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Burutay; 23-08-2017 saat: 18:42.

7.  Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Hiç de bir iyilik meleğine benzemiyorsun aziz dostum tam adınla (yuzdeoncu) mütenasip bir şekilde şu hisse bir % 10 düşse de alıp para kazansak diyorsun o kadar. Nitekim eğer durum tam da senin dediğin gibi olsa ve bu haber de tamamen senin dediğin gibi algılansaydı son 10 günde yaklaşık % 35'lere varan prim yapmış olan bu hisse kesinlikle taban yapar dı? Öyle değil mi?

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hocam ben hisseyi 3.36 bir kac gun once aldim.bende cikmasi taraftariyim haliyle.fakat 13 milyon lotla yuzde 10 yakin dusmus bir tahtanin tekrar kafasini yukari kaldirmasi cok zor.takaslara bakalim tekrar yorum yapalim.

8. bakalım

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 42/734 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •