Sayfa 42/915 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 329 - 336 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

23.40 ka versene....

Lütfen, burada ancak kağıtla ilgili, hisse ile ilgili temel ve teknik analizlerinizi yazın

Boş boş, yok fiyat şu oldu, yok bu oldu, gibi zaten herkesin gördüğü şeyleri yazmanın gereği yok. Kendi alım satım fiyatlarınızı da yazmanızın kimseye faydası yok. Hatta almayı ya da satmayı düşündüğünüz yerleri de yazmanızın kimseye faydası yok. Bunlarda isabet edip etmediğinizin de kimseye faydası yok

3. [QUOTE=Usta;4452472]Lütfen, burada ancak kağıtla ilgili, hisse ile ilgili temel ve teknik analizlerinizi yazın

Boş boş, yok fiyat şu oldu, yok bu oldu, gibi zaten herkesin gördüğü şeyleri yazmanın gereği yok. Kendi alım satım fiyatlarınızı da yazmanızın kimseye faydası yok. Hatta almayı ya da satmayı düşündüğünüz yerleri de yazmanızın kimseye faydası yok. Bunlarda isabet edip etmediğinizin de kimseye faydası yok[/QUO

ÇOK DOĞRU LAFLAR:::

Usta git 3 yıllık birikimini başka yerde sat!

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Usta git 3 yıllık birikimini başka yerde sat!
    İstersen oylama yapalım. 3 yıldır burada olan usta mı , 3 gündür burda olan kafkas mı. Yada 3 gün sonra gidecek olan kafkas mı, 3 yıl daha burada olacak olan usta mı.
    Geldiğinden beri huzur bırakmadın burada. İsteyen istediği kadar seni takip etsin, ama kimseye sataşma.
    Mutlu olacaksan en büyük sen ol. İstediğini paylaş ama çelişmesin paylaştıkların.
    Biz burada kimse bizi övsün, beğensin, takdir etsin diye birşeyler paylaşmıyoruz. İsteyen bilgiyi alır, isteyen duymak istediğini alır. Ama paylaşmak için istek de pek kalmadı açıkçası....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7. Bugün ekranı tedavide olduğumdan izleyemedim ama güzel kapamış. Yarın oLa hayroLa.

8. bazı mesajlar silinmiş yazanlar silmedi ise moderatör yazanıda banlamış gibi görünüyor keşke bazı kişilerin yazdıklarına müsamaha isterken herkese saygı gösterebilsek sn. kafkas26da burada bilgi paylaşıyor şahsına bozuntu benzetmesi yapıldığı halde sakin kalmak istemişken onun yazdığı (gerekli yada değil kişisine göre değişir) yazılara bile tahammül edememek biraz garip geldi bana biraz da tanıdık. uzak geçmişten.

Sayfa 42/915 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •