Sayfa 42/504 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 329 - 336 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Adam biliyor yatırımcı nın hisseye olan ilgisini aşağı yukarı gezdirip arada çarptığını çarpıyor işte. Kağıt toplarsada kısa süreli ve günlük trade için. Velhasılı sadece kendini düşünen kısır döngü lü bir kağıttayız.

Beyefendiler isteyecek zamanı gelecekte keyifleri olacakta seri yapacaklar.. ölme esegin ölme.. çok sıkıldım ben ya. Bu kağıtta beklemek deli saçmalığı gibi gelmeye başladı iyice..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Düşüşe trade fikrimde ne kadar haklı olduğumu karşı çıkan çoğunluk iyiyce anlamıstır artık he ? Varmı hala karşı fikri olan.?

İlgiyi ivmeyi kaybetmemek için ve sırf düşüşe yada yatay trade için kağıdı kurmaktan başka birşey yapmıyorlar farkındaysanız. Biliyorki bir yüzde 10 yukarı atsa bu tezgah ı bozacak onun için suya giden susuz gelen gibi dolandırıp duruyorlar.

3. Bugun bır garıp gun, sankı olumlu yada olumsuz buyuk bır haber gelecek gıbı

4.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bugun bır garıp gun, sankı olumlu yada olumsuz buyuk bır haber gelecek gıbı
    Mal kitleme tipik yada biraz durağan durum extra bir durum gibi değerlendirilebilirmi pek ihtimal vermiyorum şahsen ama bir ihtimal belki..

5. Japonya'da kişi başı milli gelir 46 bin dolar. Ama 1 dolar 72 japon Yen i. Bu nasıl oluyorki fiyatlar japonyada kurdan etkilenmiyormu bizdeki gibi? Üstelik 1 Japon yen i de 13 kuruşa denk geliyor. Yani bizim paramızdanda 7 kat değersiz. Peki o zaman kişi başı yıllık gelir nasıl 46 bin dolar oluyor. Üstelik nüfusta 126 milyon.

6. Belliki kura karşı BIST silahını kullanıyoruz. Hal böyleyken bile bizim kağıt mok yemekten vazgeçmiyor vallahi sabrımın sonuna geliyorum artık..

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Belliki kura karşı BIST silahını kullanıyoruz. Hal böyleyken bile bizim kağıt mok yemekten vazgeçmiyor vallahi sabrımın sonuna geliyorum artık..
    bu fiatlardan kımse usd almaz. faizde deüşük, yanı ulkedekı enflasyonda arındırılmıs faızı hesaplarsan reel fazı eksı 20 en kötü,, bu durumda elde tek bır hedef kalıyor borsaya yatırım yapmak. bu hukumet 3 ay daha atlatsın bu durumu emın olun dovızde dusecek borsada ucacak . bakın bu lafımı unutmayın

8. ülkede mevduata verilen faizden enflasyon oranını düş. reel faazi ekside. şimdi usd kurda çok yuksek. yatırımcı borsaya kayacak...

Sayfa 42/504 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •