Sayfa 42/1002 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Napıyoruz, yarın hisselere hücum diyor muyuz? Hani tl olmasın da hisse vs ne bulursak alıyorduk ya. Gerçi zaten bu mantıkla full malda olan birinin yarın hisse alacak tl si de olmaz herhalde.
    dolar alırız.. altın alırız... hisse alırız.. alırız da satarız da muhakkak bir şeyler...
    var kafamda alacak 1-2 hisse...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Simdi kesse bicse en sertinde Tuvik en en kotu 24 Tufeyle yil bitse ve ilk 6 ay tufe 0 gelse yine politika faizinin 2 puan uzerinde oluyor 12 aylik tufe.

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    akçay; yarın oyun planın ne?
    alcan mı satcan mı naapcan?
    doları sormuyorum; orası belli zaten.. hisse tarafında sordum...
    pozisyonları düşüten bir gün önce kapadım...

full nakit demiştim...

yükselirse short açmayı düşünüyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    pozisyonları düşüten bir gün önce kapadım...

full nakit demiştim...

yükselirse short açmayı düşünüyorum...
    direk düşerse? ki muhtemelen öyle olur; kapanamayan kredili pozisyonlar margin call'lar vs vs derken...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    dolar alırız.. altın alırız... hisse alırız.. alırız da satarız da muhakkak bir şeyler...
    var kafamda alacak 1-2 hisse...
    doları biliyoruz zaten..full malda olmanın riskini de gördük cuma günü..öyle dolar çıkar-borsa çıkar bir yere kadar..ülke alev almış yanıyor, borsa bir yerden sonra nefes darlığı yaşadı işte.

bir de arjantinciler var..venezuella diyenler bile var..oralara daha var...biz daha düne kadar sistemin gayet itibarlı bir oyuncusuyduk...şu an müthiş yalpalamalar yaşıyoruz..kolay değil bu geçiş...hala bir ümit var, belki faiz indirimleri artık durur diye..ama kafayı üşütmüş de olabilir ülkeyi yönetenler...ne bileyim, her şeye hazırlıklı olmak lazım yani.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Şey kopmaya başladı şimdiden yine… çıra gibi yanıyor ekonomi yazıklar olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Napıyoruz, yarın hisselere hücum diyor muyuz? Hani tl olmasın da hisse vs ne bulursak alıyorduk ya. Gerçi zaten bu mantıkla full malda olan birinin yarın hisse alacak tl si de olmaz herhalde.
    Yılanoğlu bozdurup hisse alabiliriz belki, belli de olmaz duruma göre şekil önümden çekil
    Şey bazlı dip dedi memedabi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Salı günübdolar 18 diyen adamlar var güldürmeyin beni mümkün değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 42/1002 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •