Sayfa 42/312 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. CELHA da DİTAŞ ta TAVANNN OLSUNN ARTIK

2. Konsilde bilançonun açıklanmasına az kaldı...

Ben bundan sonra forumun biraz geyik,birazda haber başlıklarına takılacağım.Burada çok yazınca(gerçi yarasa gibi gizliden - gizliye forumu takip etmeden iyidir.), şizofren falan zannetmişler.(Hisseye güvenmeyip onca mesaj attığım çıkarımını yaparak.)

Konsilde son açıklanma tarihi 10 Mayıs.Birde o zaman yorum yapacağım.

Son olarak:

Belki yerli,türk malı otomobil üretimi devletten gerekli desteği alabilirse...Yerli savunma sanayi atağından sonra yerli otomobil atağı gelirse...Otomotiv ve özellikle otomotiv yan sanayi hisseleri borsada güzel trendler çizebilir.Özellikle primlenmemiş olanlar incelenebilir. DİTAŞ gibi hissseler,bu açındanda değerlendirilebilir

4,80 altına sarkarsa da eğer ,kademeli alımlarıma devam edeceğim.Alıp-unutacağım.

Hayırlı sabahlar&bol kazançlar...

3.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Konsilde bilançonun açıklanmasına az kaldı...

Ben bundan sonra forumun biraz geyik,birazda haber başlıklarına takılacağım.Burada çok yazınca(gerçi yarasa gibi gizliden - gizliye forumu takip etmeden iyidir.), şizofren falan zannetmişler.(Hisseye güvenmeyip onca mesaj attığım çıkarımını yaparak.)

Konsilde son açıklanma tarihi 10 Mayıs.Birde o zaman yorum yapacağım.

Son olarak:

Belki yerli,türk malı otomobil üretimi devletten gerekli desteği alabilirse...Yerli savunma sanayi atağından sonra yerli otomobil atağı gelirse...Otomotiv ve özellikle otomotiv yan sanayi hisseleri borsada güzel trendler çizebilir.Özellikle primlenmemiş olanlar incelenebilir. DİTAŞ gibi hissseler,bu açındanda değerlendirilebilir

4,80 altına sarkarsa da eğer ,kademeli alımlarıma devam edeceğim.Alıp-unutacağım.

Hayırlı sabahlar&bol kazançlar...
    konsolidesimi kaldı, açıklandı konsolide kar

4. konsolide.JPG

......

5. Ben yazacaktım ama gerek yok diye yazmamıştı...evet gelen bilanço konsolide...

Şu anda mühim olan bu kâr varmı var...yani sende bu güzellik varken derler...çok değil 1-2 ay içinde üşüşürler hisseye...

Bu hisse çok sığ...o yüzden üzmeyecek miktarda alıp beklemek lazım...çok aşağı indirirlerse de bir miktar daha alınabilir...zaten kendileride doğru dürüst mal bulamıyorlar...

YTD

6. İşlem hacmi düştü...bu fiyatlarda dengede kalmaya çalışıyor...eğer kalırsa destek görevide görmüş olacak...ilerleyen günlerde de yönünü belli edecektir.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    konsolidesimi kaldı, açıklandı konsolide kar
    Teşekkürler uyarınız için.

8. offff çizdiiiiiiii

Sayfa 42/312 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz