Sayfa 421/746 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 2010 yılında çocuklarıma 12,00...13,80 fiyat aralıklarından aldım...
    2018 ekim ayında torunuma (doğdu diye) 9,92 den almıştım....2019 ekim ayında (torunuma yaş gününde) 12,09 dan aldım.
    bu süreçte ilk defa bu nisan ayındaki temettüsünden olumlu faydalandık. çok şükür.

NOT:Bu süreçte kendime alımlarım 5,68 ile 10,12 fiyat aralığında olmuştur.

Asla Yatırım Tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.

2. Nuh çimentoda 3'ün 5'in hesabını yapmam ben..daha öncede dedim...potansiyeli artarak devam ediyor.

KÜÇÜK HESAP YAPANLARIN KAYIPLARI BÜYÜK OLUR. Tabi Ya.

3. Sabrınız için tebrik ederim her şey çok güzel ancak fiyat artmaliki talep artsın yoksa buralarda sürünür 15 tl piskolojik olarak çok önemli hatta bölüm sonu canavarı oraya varana kadar olanlar figüran eğer 15 kırılırsa çok başka şeyler konuşuruz.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Sabrınız için tebrik ederim her şey çok güzel ancak fiyat artmaliki talep artsın yoksa buralarda sürünür 15 tl piskolojik olarak çok önemli hatta bölüm sonu canavarı oraya varana kadar olanlar figüran eğer 15 kırılırsa çok başka şeyler konuşuruz.
    Eyvallah, Bol Kazançlar.

5. Değerli arkadaşlar:
    unutmamak gerekir ki bu takta bu zamana kadar ortakların anlaşamamaları yüzünden uzun vade yatıyor..(DOLAR BAZINDA Sürünüyor).....Endeksle ve başka taktalarla kıyaslamak yanlış...ayrıca; endeks 35bindeyken bu tahta 10 liraydı..endeks 94bindeyken 9,90 dı...bunun gibi yani...kar desen her tarafından kar akıyor...kendi elektiriğini kendi üretiyor...kendi limanı var....Amarikaya bile ihracatı var.....karadeniz ve istanbul marmara bundan sorulur..(ÜNYENİN %40'ı bunnarın) kentsel dönüşüm (100000 yeni konut) kanal istanbul projesi ve buralara yapılabilecek santrallere burdan beton gider....birde hiç bir çimento şirketinde olmayan bir özel çimento üretir bunnar....denize yapılacak platformlarda kullanılan çimento..(ismi aklıma gelmedi)... Avrupa ve Türkiyenin gelecekte parmakla gösterilecek şirketleri arasında yerini alacakta......ortaklardan fiyatlama babında bir gayret yok..buda yatırımcıyı olumsuz etkiliyor..

6. Ortakların anlaşamaması konusı tevfik bilginden önceki yönetim kurulu başkanının açıklaması galiba? Ama tabi hangi konuda anlaşamadıklarıda muamma. Yönetim kurulu bşkanımız belli yıllardır o mevkide istikrar var. İşler yürüyor anlaşamamaları garip.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. İyi güzel yazmışsınızda bunların hepsi forumda yıllardır yazılıp çiziliyor zaten, fakat ne zaman 12 üzerine atsa ortak satışları gelmeye başlıyor, sanırım adamlar bunu temettü hissesi olarak görüp uçup kaçmasını istemiyor, 12 üzeri sattıklarını 10 altında geri alıyorlar, gerçi bu son 10 yıldaki hareket, bu arada her yıl düzenli temettü vermeye devam ediyor (net 60 kuruş ile 90 kuruş arası vermiş son 10 yılda), tabi şu an dövizin geldiği nokta belli, iç piyasa dursa bile ihracat geliri yetiyor, önümüzdeki yıllarda net temettü 1-2 lira arasında olacaktır, buda fiyatın 10-20 aralığında dalgalanmasını sağlar ekstrem durumlar olmadıkça. Ben artık göze batmaya başladığını ve 10 lira altında artık kolay kolay alım fırsatı vermeyeceğini düşünüyorum, önümüzdeki 6 aylık bilançoyuda merakla bekliyorum, hayırlı sahurlar, bol kazançlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İyi güzel yazmışsınızda bunların hepsi forumda yıllardır yazılıp çiziliyor zaten, fakat ne zaman 12 üzerine atsa ortak satışları gelmeye başlıyor, sanırım adamlar bunu temettü hissesi olarak görüp uçup kaçmasını istemiyor, 12 üzeri sattıklarını 10 altında geri alıyorlar, gerçi bu son 10 yıldaki hareket, bu arada her yıl düzenli temettü vermeye devam ediyor (net 60 kuruş ile 90 kuruş arası vermiş son 10 yılda), tabi şu an dövizin geldiği nokta belli, iç piyasa dursa bile ihracat geliri yetiyor, önümüzdeki yıllarda net temettü 1-2 lira arasında olacaktır, buda fiyatın 10-20 aralığında dalgalanmasını sağlar ekstrem durumlar olmadıkça. Ben artık göze batmaya başladığını ve 10 lira altında artık kolay kolay alım fırsatı vermeyeceğini düşünüyorum, önümüzdeki 6 aylık bilançoyuda merakla bekliyorum, hayırlı sahurlar, bol kazançlar.
    nette 1-2 tl temettü verirse neden 10-20 arasında tutsun tahtayı öyle bir kem göz ben göremedim tahta yapıcılarda
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 421/746 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •